Skocz do zawartości

Kościan (WLKP) V Rajd Motocyklowy 09.06.2007


Rekomendowane odpowiedzi

wszelkie info na stronie: http://www.koscian.net.pl/stop/news.php?fu...=show_all&no=39

impreza jednodniowa, krótka charakterystyka: jest to po prostu b.długa parada :)

mam nadzieje że impreza wypali i pogoda dopisze (kilka lat temu z powodu pogody impreza została odwołana/przeniesiona w ostatniej chwili)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra poczytalem troche o tym rajdzie i mam pare pytan :icon_razz:

 

To jest taki rajd ze przed startem dostaje sie trase na kartce i trzeba po nniej dojechac do mety, zaliczajac wszystkie pkt kontrolne?

 

9. Na trasie rajdu obowiązują przepisy ruchu drogowego, gdzie prędkość zostaje ograniczona do 30 km/h.

 

czyto zanczy ze cala trase trzeba jechac 30km/h? czy ze tylko tam gdzie jest ograniczenie do 30 trzeba przestrzegac przepisow?:icon_mrgreen:

 

Napisz moze cos wiecej o samej imprezie, jak to wygladalo w zeszlym roku itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwszlym roku wygladalo to tak:

Spotykalismy sie wumowionym miejscu. Kazdy uczetsnik rajdu podchodzil do stolika...tam byly sprawdzane dokumenty oid motocykla, czy jest przeglad wazny, itp. Dalej dostawalo sie numer, ktory naklejalo sie na moto. To nie jest taki rajd, ze ma sie mape i jakies pkt. kontorlne trzeba zdobywac. Osoby ktore braly udzial w konkursie poprostu na postojach w roznych okolicznych miastach wykonywaly rozne rzeczy - np. najwolniejsza jazda, znajomosc przepisow drogowych...i nie wiem..moze sie tu myle, ale widzialam tylko jak mlodziez na skuterach barala udzial...(ale tego akurat nie jestem pewna) No i jazda raczej byla spokojna..na tyle motocykli nie mozna bylo wariowac, itp...chociaz ja sie dwa razy spotkalam ze mi dzieciak na skuterku smignal z prawej strony zachaczajac mnie o maly wlos...jakos do nich nauki nie docieraja;/ Generalnie fajna imprezka i tarsa fajna byla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na rajdzie sie napewno zjawie D.gif a skoro ja bede to i leszczynska grupa podazy za swym mechanikiem j.gif hyhyhy

Pozdro

 

No to pozamiatane...

znaczy jedziemy :banghead:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...