Skocz do zawartości

tłok Honda NS1


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

mam nastepujacy klopot, otoz rozebrtalem maszyne ktora rozpedzala sie coraz gorzej... zagladam do srodka i... tłok jest przepalony, tzn wybity jets ten bolec blokujacy gorny pierscien, a w nim mala dziurka.

 

wiadome, ze tlok nadaje sie do wymiany wraz z pierscieniami, ktore juz nawet nie sa całe :| :| :|

 

teraz pytanie:

 

na 9 z 10 stron z czesciami motocyklowymi nie ma w ogole czegos takiego jak honda ns1. jezeli juz znalazlem to oferuja mi swiece i fajke wysokiego napiecia.

czy znacie jakies konkretne strony badz sprzedawcow, ktorzy oferuja tloki do w/w maszyny? znalazlem na allegro jednego kolesia, ktory karze zmierzyc tlok w kilu miejscach a on moze dobierze. cena od 66 do 100zl za caly zestaw(tlok, sworzen, pierscienie, zawleczki) ale nie wiem czy warto sie w cos takiego bawic.

 

druga sprawa; jezeli nikt mi nic nie doradzi to jakie sa firmy produkujace tloki GODNE POLECENIA? nie chce shitu z tajwanu, ktory sie rozleci po pierwszym tysiacu, ale nie wezme tez Vertexa, na ktorego mnie po prostu nie stac...

cena calego tloka nie moze wyniesc mnie wiecej jak 150 zl...

 

dobierze sie cos???

 

(zeby uniknac potem gadania nie na temat; cylinder nie jets porysowany ani nic... wszystko w porzadku, tylko tlok do wymiany)

 

pzdr i czekam na wasze odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... larrson.pl w ogole nie ma w ofercie czesci do ns1(przez net oczywiscie), na kemocie i agmocie to chyba w ogole nie slyszeli o tym moto:P:P:P

 

ale dzieki za starania:D

 

pzdr:)

 

jezeli nikt nic nie doradzi.. pozostaje zamowienie przez zerwis motocyklowy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale moja ns1 to 79ccm a nie 50 :cry: :cry: :cry:

 

gdyby to sie sprawdzilo, bylo by git:D:D:D ale niestety nie jest:P w wolnym czasie chyba skocze do garazu, zdejme tlok i pomierze co i jak...

 

ale dzieki, dales mi nadzieje:D:P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie bardzo znam sie na 80 tkach. Wytłumacz mi łopatologicznie jaki to jest konkretnie model motocykla/ silnika, a jezeli te 79 ccm to tuningowy cylinder to kto go robi. Nie wiem jak sie ma silnik w twoim motocyklu do np. silnika hondy nsr 80, nie podpasuje tłok? W końcu to nie jakiś antyk, cześci na pewno sa, tylko musze wiedzieć czego mam dokładnie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na allegro jednego kolesia, ktory karze zmierzyc tlok w kilu miejscach a on moze dobierze. cena od 66 do 100zl za caly zestaw(tlok, sworzen, pierscienie, zawleczki) ale nie wiem czy warto sie w cos takiego bawic.

 

ostatnio moj brat kupił od tego kolesia tłok do mtx125, tłok wyglada świetnie, ale zobaczymy jak się sprawdzi podczas eksploatacji. Według mnie zamów tłok u tego kolesia, przeciez 70-80zł to smieszna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda NS1 to sportowy model hondy NSR, przeznaczony na tor, odchudzony poprzez np. pozbawienie rozrusznika. odpalany wiec na kopa...

mozna powiedziec ze moto seryjnie juz jest tuningowane, bo takim wypuszczala go fabryka... roznie na to wolaja:P

sa tez 50tki, ale to bardzo zadko spotykane.

 

Według mnie zamów tłok u tego kolesia

 

i wiesz, ze chyba tak zrobie. chcialbym jeszcze uslyszec opinie mechanikow na ten temat...

zeby mial swego rodziaju pewnosc, ze mi utrzyma bez zarzutow ten sezon to bedzie dobrze:)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego Email: [email protected]

 

zas likn do aukcji http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=88144293

 

pzdr:)

 

[ Dopisane: 06-03-2006, 09:29 ]

kurde... chcialem sie poradzc a jeszcze mu reklamy narobilem... jak cos to walcie ze od magneta- moze z ceny zejdzie :D ;) :) :buttrock: :buttrock: :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam W Mtx Tlok Vertexa :banghead: Wiele razy dostawala po dupie raz nawt bez wody bo byla taka dziana sytuacja ze zapomnialme wlac :oops: I nic zadnych spadkow mocy po prostu zobaczylem pare bo troche bylo ;) Ale nic sie nie stalo polecam Vertex ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...