Skocz do zawartości

zbroja...


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam taka zbroje i jestem zadowolony (moze dlateogo ze nie mialem w niej jakiegos powaznego szlifa). Cena nie jest wygorowana- te zbroje wlasnie tyle stoja i watpie bys dostal ja taniej. Ogolnie ta zbroja jest dosc dobra jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam BUZER i nikt mnie od siatki nie przekona mialem w domu UTIKE I UFO(skorpion)(zalatwialem dla kumpli bo mam po taniosci) Utika do d**Y a UFO bardzo dobrze wykonany buzer siaytkowy!! Moze i fajna sprawa na turystyka ale jakos nie wyobrazam sobie jazdy w tym !! Bardzo fajna sprawa ale zalezy do czego np: do hardenduro czy MX nie polecam ale jak ktos robi trasy enduro to cos SUPER !!

 

[ Dopisane: 16-09-2005, 21:41 ]

A TA Z TEGO CO WIDZE TO STRASZNA KUPA i NIE KUPUJ TEGO BO ZA 300 zl mozna kupic utike w inter motors ale utika jakosciowo tez nie jest dobra. NAPEWNO NIE ZAPLACIL BYM ZA TO 270 ZL !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to już było , i wróciło , poczytaj o zbrojach , on pisze ,że UTICA na siatce to to badziew , mam takę po gołej zbroi , teraz nie zamienie , rewelacja ,

sprawdzone w jazdach ( nie ekstremalnych ponad 100 w terenie), ale na kamieniach Podhala , już niggdy więcej bez siatki, moje doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez czegos szukam chcialem zwykly buzer tylko jestem za duzy i zwykly buzer jest troszke za maly a co do tej zbroji to raczej lipa przymiezalem i osobiscie nie polecam to na plecy sie sprawdza reszta do kituhttp://

 

PAWEL---B napiał

 

 

 

PRZEDSTAWIAM POWYŻEJ POST

i co z tego wynika , musimy sami dbać o jakość języka na Forum , bo w końcu się nie zrozumiemy, sorry , nie mam nikogo na myśli ,

nie jestem polonistą , ale dbajmy o wyrazistość myśli , i o Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...