Skocz do zawartości

Ognisko na Kabatach-reaktywacja ;)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, bo juz raz słysząłem o ognisku jakie organizowalas ...

 

oczywiscie nie wiem czy to plotki czy prawda ale podobno sie nie odbylo bo glownej prowodyrki zabraklo a towarzystwo sie rozjechalo ...

 

Czy to ma byc powtorka czy moze tym, razem dla odmiany na prawde ??

 

Pozdrawiam

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo juz raz słysząłem o ognisku jakie organizowalas ...

 

oczywiscie nie wiem czy to plotki czy prawda ale podobno sie nie odbylo bo glownej prowodyrki zabraklo a towarzystwo sie rozjechalo ...

 

Czy to ma byc powtorka czy moze tym, razem dla odmiany na prawde ??

 

Pozdrawiam

 

pozdrawiam

Ognisk organizowanych przeze mnie było od groooma. Na ostatnie faktycznie się spóźniłam, a towarzystwo nie było w stanie się zorganizować-tak bywa. Jednak masz niepełne informacje, bo ognisko sie odbyło :icon_mrgreen:Jak przyjechałam, to było osób 4 i akurat zaczynali zbierać drewno :P Po wykonaniu kilku telefonów część ludu nawróciła sie na słuszną drogę i wrócili na Kabaty :)

 

I patrzcie no jacy to ludzie wredni-o wszystkich ogniskach do rana, to nikt nie opowiada, a jak się raz spóźniłam, to już rozpowiadają :bigrazz:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy będę bo coś mi tu koliduje troche ognisko na Kabatach z Szantami w Nieporęcie.

Więc może zamiast konkurowac i kombinowac ustawimy sie na jedną imprezę. Bo inaczej efekt tego będzie marny.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy będę bo coś mi tu koliduje troche ognisko na Kabatach z Szantami w Nieporęcie.

Więc może zamiast konkurowac i kombinowac ustawimy sie na jedną imprezę. Bo inaczej efekt tego będzie marny.

Mi osobiście nic nie koliduje, gdyż (zakładając, że będę miała moto) na szanty chętnie wpadnę, ale w sobotę-na imprezkę z noclegiem się nie piszę, bo nie mam ochoty ;) a latanie dwa dni pod rząd w to samo miejsce byłoby po prostu nudne.

 

Nikogo też nie zmuszam, żeby przychodził na ognisko-ja tylko serdecznie zapraszam :D . Ja będę, jeszcze kilka osob też ma być-bo czasami dobrze jest zatankować kierowcę, a nie ciągle tylko motocykl :D :biggrin: Oczywiście im nas więcej, tym nam lepiej ;) więc będzie mi miło, jeśli wpadniecie. :cool:

 

No i najprawdopodobniej jest to jeden z ostatnich moich niezajętych łikendów do października, więc trzeba to wykorzystać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...