Skocz do zawartości

Motopiknik komarówka podlaska


Bartek.M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...to spojrz na foty aftysa :D bedziesz wiediał kto robil :icon_eek: ja sie na jego paparacie nie wyznaje :biggrin:

a agresji rzeczywiscie dosyc duze sie we mnie skumulowało ;)

jednak moja kochana kobietka sie mną zajęła i juz kolo godziny 3 nad rankiem agresja przeszła :Dprzed wyjazdem miałem jej w organizmie cos kolo 1 o/oo :P

zaraz dodam foty...w sumie jedna jest najlepsza i juz.grupowa.

 

klikajta,bo tu zdjecia

 

mało,ale własnie ide do roboty i nie mam czasu na wicej :P

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aha, więc to twoja Hondzia - piękny motocykl, a salwa z czterech wydechów dawała z tyłu popalić moim uszom :buttrock:

 

 

zaluj ze cie nie bylo w sobote rano na polu namiotowym, wstawalem po 4 szmaty suszuc:D miasteczko tak chrapalo ze zagluszylo by honde michala :bigrazz:

 

 

szkoda ze mi sie spodnie spalily nad ogniskiem i musialem wraacac w sobote rano, nie udalo im sie na parade wrocic,

 

ogolnie bylo fajniej no i czekamy na kolejny motopiknik, mam jakis filmik z koncertu ale nie wiem jak go gdzies wrzucic... ;/

Edytowane przez -AraB-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam

 

zapraszam na motopiknik.pl jest tu krotki filmik z paroma zdjeciami na dzien przed zlotem i kilak glownie z soboty

 

Oraz zachecam do dodania sowjego e-mail, wtedy termin XI motopikniku przeslemy zaraz po ustaleniu daty (okolo pol roku wczesniej).

 

Pozdrawiam:

Rogal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, więc to twoja Hondzia - piękny motocykl, a salwa z czterech wydechów dawała z tyłu popalić moim uszom
Dzięki starałem sie jak mogłem aby mnie było słychać :notworthy: zresztą jak sam jade to tego nie słysze. Hejo :bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...