Skocz do zawartości

SZOK DZIŚ NA WILANOWSKIEJ!!!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi rumuni kiedys loda zabrali. Jak mialem 7 lat poszedlem z rodzicami na lody. Kupilismy te ledy i usiedlismy na lawce w parku. I przechodzil taki rumunek mial moze 10 lat i mi zabral loda jak by to jego byl. Zaczol jesc i dalej szedl ale katem oka sie spogladal na nas i tata jak wstal to on pobiegl.

Tu w norwegi mam taka polska nauczycielke mam z nia lekcje raz w tygodniu. opowiadala mi jak sie wlamali do mieszkanie jej rodzicuw. Jej mam poszla po zakupy do sklepu a ojciec siedzial w domu. byl bardzo chory, no i zapokal ktos do drzwi, on otworzyl i byly to 4 rumunki. Zapytaly sie czy moga wody bo ich kolezanka sie zle czuje (bylo to 4 pietro) on zostawil otwarte drzwi i poszedl po wode, a one weszy do domu jedan sie z nim siliwala a 3 szukalu skarbow. Wszystko wywrucilu do gury nogami nawet tapczan. Ukradly wszystko co sie swiecilo i radio.

 

Od kiedy ukradli mi tego loda ich nie cierpie.

 

nie dodalem ze jej ojciec dostal zawalu w tym calym zdarzeniu i zemdlal.

Przyjechala karetka i go zabrala, doszedl do zdrowia ale zmarl pare miesiacy temu. A jej matka sprzedala mieszkanie i przyjechala do norwegi mieszkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że nieładnie tak gwiazdkować, ale..

 

ja pie**olę! to w mojej okolicy! :icon_eek: zaraz zacznę się bać wychodzić z domu...

 

Aśka na Roma raczej nie wyglądasz... :clap: A jak co to dzwoń po wsparcie, jeśli będę w domu to na moto mogę być w Twojej okolicy w 3 minuty a jadąc tym tempem przy okazji samoistnie można zebrać po drodze grupę wsparcia "niebieskich" i ogólnie imprezka na maksa :flesje:

 

 

A co do tego czepiania się że ktoś nie wymienił nazwy miasta przy ulicy to wystarczy spojrzeć na profil i widać o jakie chodzi :icon_razz: Bo Puławską to ja widziałem ostatnio nawet nad morzem (w Międzywodziu) aż nawet fotkę zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem ubaw... co prawda nie związany z cyganami, ale raczej z romami... Wracam na swoim kochanym piaggio zip z pracy, przeciskam się w korku i staję równolegle do forda mondeo. Po chwili słyszę stukanie w szybę, obracam się a tam trzech młodocianych romów (tak po góra 20lat) w środku i tan co siedział z tyłu otwiera okno i pyta:

"Może się pościgamy?"

...ja zmierzyłem z litością ich auto i odpowiedziałem z ironią:

"Nie macie szans..."

 

W aucie zrobiła się wrzawa... koleś z tyłu zaczął coś pitolić po ichniemu do kierowcy, po czym spytali czy jadę prosto, pokiwałem przecząco z ironicznym uśmiechem na twarzy :clap:

 

Patrzę, zapala się zielone a te głupki dawaj w prawo tak jak ja i mi pokazują, żebym podjął wyzwanie... pokazałem im, gestem żeby dali przodem, na to ten z tyłu sie wychyla i krzyczy:

 

"I tak by Pan nie miał szans!"

 

Czaicie to???!!! Miałem banana na twarzy przez bite 15min drogi do domu... Oświecili mnie na maksa... nie wiem czy oni to odebrali tak naprawdę, tak personalnie, że nie mają szans? Czy to naprawdę taki nierozgarnięty naród, że nie byli do końca przekonani, że mają 2000cm3 pod maską a ja aż 50?

 

Do teraz mam z tego niezłą pompę :flesje:

Edytowane przez Boa

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami widze kolesi na skrzyżowaniu Al. Wilanowskiej/Sikorskiego, jeden z nich nawet na Skuterze do "Pracy" przyjeźdża :icon_mrgreen: Jak mam brudną szybe (w 4oo) to umyje, dostanie 2 PLN i spoko, lepiej niech tak zarabiają niż mają kraść!!!!

 

p.s. Ale to byli chłopacy jacyś z Osiedla i pełna kulturka a nie to z EjBiDŻi opisał!!!!

 

 

No cóż może lepiej z nimi nie zaczynać :

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...jsbolowymi.html

 

 

Klaudiusz widzisz , jakbys im tych 2 zyli nie dał to by cyganie nie mieli po co im wpierd.. spuszczać bo jak zwykle o kase poszło . To wszystko twoja wina :)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...