Skocz do zawartości

Wild Star /Road Star


zygrryd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

koledzy ( koleżanki ) jeżeli potraficie pomóżcie.

Od pewnego czasu mam zamiar kupić w/w motocykl, jednak ostatnio pojawiło się pewne " ale ", mianowicie, mieszkam w górach ( Karkonosze) i większość tras pokonywał będę na tym terenie, jak z utrzymywaniem temperatury w tym smoku ( 1600 /1700 cm) chłodzonym powietrzem.

Jeżeli macie jakieś informacje w tym temacie lub jeszcze lepiej doświadczenia, będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich na 2 kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

koledzy ( koleżanki ) jeżeli potraficie pomóżcie.

Od pewnego czasu mam zamiar kupić w/w motocykl, jednak ostatnio pojawiło się pewne " ale ", mianowicie, mieszkam w górach ( Karkonosze) i większość tras pokonywał będę na tym terenie, jak z utrzymywaniem temperatury w tym smoku ( 1600 /1700 cm) chłodzonym powietrzem.

Jeżeli macie jakieś informacje w tym temacie lub jeszcze lepiej doświadczenia, będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich na 2 kółkach.

Zapraszam do Wild/Road Star Company (temat w tym dziale). O temperaturę się nie bój nic. Po pierwsze u nas takich upałów nie ma, a motocykl dawał sobie radę w górach w Grecji :) Po drugie - cylindry mają ceramiczne gładzie :biggrin: Jak go zagrzejesz do 70 stopni, to będzie wszystko (cyt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygrryd, a widziałeś kiedyś Harley'a z chłodnicą (mowa o cruizerach) ?

W Kalifornii, Texasie, Nevadzie, itp. są wyższe temperatury niż w Polsce a gór nie brakuje.

Nie słyszałem o takich problemach z HD ani WS/RS czy DS od ch użytkowników, poza uwagami niedowiarków i ignorantów na tym forum.

Te motocykle są zaprojektowane i zbudowane tak, żeby jeździć bez chłodnic, i tyle. 2 lata jeździłem DS, teraz RS i wiem.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatakis - praktycznie do kazdego HD da sie chlodnice oleju zalozyc. Pozostaje pytanie na ile jest dobre rozwiazanie w naszym klimacie - wg mnie silnik bedzie niedogrzany a to rownie zle jak przegrzany silnik. Co do WS/ RS i chlodnicy - nie przewiduje jakichkolwiek problemow tym bardziej, ze gladzie ceramiczne pomagaja zabezpieczyc przed przegrzaniem. No chyba, ze pojedziesz w 35 st. upale na jedynce 20 km non stop - wtedy i moto z chlodnica moze sie zagotowac...;)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnicę oleju to i do WS/RS oraz większości moto też się da założyć, tylko po co ? Nie ma takiej potrzeby.

Koledze Zygrrydowi chodziło chyba jednak o chłodnicę silnika. A takich w klasycznych HD, RS/WS i DS nie było, nie ma i nie będzie, bo silniki nie mają płaszczy wodnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...