Skocz do zawartości

Honda HM CRE CZY Malguti XSM


matiipl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie jestem rozdarty pomiędzy dwoma motrami i nie wiem co wybrać 3 lata jeździłem już na skuterze (mam teraz 16) i muszę mieć coś teraz z biegami który z tych motorków jest lepszy??

 

jeżdżę głownie po ulicach czasem wypad do lasu ale to taki lekki teren

bardzo ważna jest dla mnie moc

może są tu posiadacze tych motorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HM jest najmocniejszą 50 (a przynajmniej za taką jest uważana) wiec jeżeli liczy się dla ciebie tylko MOC (a nie chcesz używać naklejek mocy :crossy: ) to bierz HMa .... poza tym to Honda :D no problem z częściami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi jeszcze mnie zastanawia czy taki hm nada sie na jazdę po ulicach

 

i jeszcze 1 pytanko jak bym kupił HM'a 2001r (tylko na taki mam kasę) to czy wytrzymał by mi jeszcze ze 2 sezony czy już by sie sypał?

Edytowane przez matiipl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - wszystko zalezy od bylych wlascicieli. Raz widzialem jak koles zakupił HM'a i odrazu na tor..... po dwóch dniach katowania padła skrzynia PS u mnie jest najbardzije wymagaracy tor, a ta maszyna dawała tam rade ( i tak długo;p)

 

polecam Honde ;D w terenie zawsze coś kiedyś pada, a do tamtego ni jak nie znajdziesz części.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 supermoto i enduro. Co wybierasz supermoto czy enduro wkońcu? :crossy: Ja bym wziął Hm'a ale enduro nie SM.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bierz HM najlepiej ode mnie > potargujemy sie

 

Z Częściami problemu nie ma, ( jeśli chodzi o ślinik > który się wogule nie sypie !!!! jeżdżę rok i nic ale to nic nie jebnęło, końcu minarelli :) ) gorzej jest jeśli chodzi o napęd klocki czy filtr powietrza ale dla chcącego nic trudnego na pewno nic nie będziesz musiał sprowadzać czy coś wszystko jest dostępne na miejscu w Polsce tylko trzeba poszukać. Plastiki od Hondy cr wiec również zdanego problemu ;)

Motorek pali z 4 litry wiec i tak nie kosmicznie jak można by sie spodziewać. Gaźnik ma 18 min a wydech przelotowy co jest największym + bo dźwięk ma piękny :icon_mrgreen:

Jeśli masz zamiar śmigać po ulicach to odradzam hm chociażby z uwagi na to ze w standardzie nie ma kierunków i szkoda kostek no i głośny :icon_razz: :banghead: :bigrazz:

 

Pozdro

 

http://www.allegro.pl/item395984922_honda_...a_mx_cr%5D.html > jak mówiłem cena do NEGOCJACJI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...