Skocz do zawartości

Rękawice Tschul


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

odkop

jak z rozmiarówką, mam nietypowe dłonie - szczupłe + długie palce

w obwodzie dłoni mam 21 cm czyli pomiędzy M a L, jeśli M mają się rozbić to będzie fajnie bo chyba nie ma nic gorszego niż za duże rękawice

niestety nie mam możliwości przymiarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal.051 - mam obwód dłoni 20,5-21cm, model rękawic- 210, rozmiar M pasuje idealnie. ALE zależy jak rozumieć długie palce, bo obwód u mnie jest idealny, ale na długość na styk, dłuższa dłoń albo palce i były by za krótkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nieco archeologii:

 

Kupiłem na allegro ciule 212, właśnie przyszły i mam dylemat:

 

ciul-212j_nxearha.jpg

 

"Twarde" jest tylko w miejscu oznaczonym kolorem zielonym. Kolor czerwony, to nieco grubsza ceratka o wyglądzie karbonu, która zetrze się po kilku centymetrach jazdy po asfalcie, o ile nie szybciej. Pomarańczowy kolor to nie twardy plastik tylko miękka guma. I tu pytanie do użytkowników tegoż odzienia:

 

Tak jest w oryginale i zastosowane materiały wynikają w linii prostej z ceny produktu, czy może faktycznie wszędzie gdzie zaznaczyłem ma być twardo, a ja zostałem obdarzony jakąś podróbą?

.

Pozdrawiam

 

PS. Na metce jedyne co widnieje to rozmiar rękawic.

Edytowane przez kondraxk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Siema,
w związku z tym, że alpiny GP Pro mi się zaczęły pruć po 3 latach (tak - ori, tak - z oficjalnej sieci dealerskiej, tak - drogo) doszedłem do wniosku, że chyba wolę kupić sobie co sezon-2 ładne nówki i je wymieniać - tym bardziej że robie kolo 4-5kkm w sezonie i pojawił się pomysł zakupu rękawic j.w. - ktoś ma jakieś doświadczenia? Dużo dobrego słyszałem o tej firmie i stosunku jakości do ceny, wizualnie są ok. Ktoś ma bliższe doświadczenia? Testował przy szlifie etc?
Czy macie ewentualnie inną alternatywę, która nie zabije finansowo? Raczej nasza polska Shima nie zbiera pochlebnych opinii (a szkoda, bo te VRS czy jak im tam wyglądają spoko, choć ceny przestały być takie super jak kiedyś), customer care też już ponoć nie te.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...