Skocz do zawartości

Jak to jest robić to skuterem??


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam piszesz ze Ci PRZESZKADZA. To co naginac sie, robic dobra mine do zlej gry, udawac, dac takiemu chamowi pozyc??? Mowie tu o swoich przezyciach i wierz mi ze nie byly to takie delikatne imprezki. Nie dalo sie spac nawet ze stoperami w uszach a lampy sie az trzesly. Kazdy ma prawo do reakcji, a jak widze ze z chamem nie da sie gadac to niech rozmawia z Policja. Dziwnym trafem mocny w gebie byl tylko naprany i kiedy siedzialo u niego towarzycho. Jak byl trzezwy i sam to przechodzil na druga strone ulicy jak mnie widzial, a jak juz go dorwalem to przepraszal i obiecywal zlote gory... a na drugi dzien byla imprezka. I co mialem sie dalej usmiechac i udawac ze nic sie nie stalo? A ze czasami psy szczekaja? A niech szczekaja, nie przeszkadza mi to. Zaczeloby dopiero gdyby pies siedzial cala noc pod moim oknem i wyl. Ale od tego nie jest Policja, w takim przypadku mozna uzyc wiatrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako że jestem Ryżym Koniem to jak mój sąsiad robił taka imprę że ja go doskonale słyszałem a ja mieszkam na 2 a on na 5 to policja przyjechała bo w środku tygodnia o 3 w nocy to juz lekka przeginka

Ale taki juz są obowiązki Ryżego Konia

Musi podpie**alac ludzi

 

Ale powiedz przynajmniej że jakby była sobota to byś mu darował :lol: :lol: :lol:

Nigdy nie mieszkałem w mrówkowcu ale faktycznie dzwięk niesie - jak ostatnio spałem u teściowej to obudził mnie budzik u sąsiada .... i to chyba 2 piętra dalej ;)

Ja dzwonię na policję tylko w jednym przypadku - jak zobaczę na drodze pijaka na pieszo albo na rowerze ( a na wsi to spory problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam piszesz ze Ci PRZESZKADZA. To co naginac sie' date=' robic dobra mine do zlej gry, udawac, dac takiemu chamowi pozyc??? Mowie tu o swoich przezyciach i wierz mi ze nie byly to takie delikatne imprezki. Nie dalo sie spac nawet ze stoperami w uszach a lampy sie az trzesly. Kazdy ma prawo do reakcji, a jak widze ze z chamem nie da sie gadac to niech rozmawia z Policja. Dziwnym trafem mocny w gebie byl tylko naprany i kiedy siedzialo u niego towarzycho. Jak byl trzezwy i sam to przechodzil na druga strone ulicy jak mnie widzial, a jak juz go dorwalem to przepraszal i obiecywal zlote gory... a na drugi dzien byla imprezka. I co mialem sie dalej usmiechac i udawac ze nic sie nie stalo? A ze czasami psy szczekaja? A niech szczekaja, nie przeszkadza mi to. Zaczeloby dopiero gdyby pies siedzial cala noc pod moim oknem i wyl. Ale od tego nie jest Policja.[/quote']

 

Musiałeś trafić na prawdziwego sku...na swoją drogą!

między stwierdzeniem "on mi przeszkadza" a "zarąbię sku...na" jest jeszcze mnóstwo miejsca :lol: moja żona też mi nieraz przeszkadza (i to bardzo) a na policję jeszcze nie dzwoniłem

Do tej pory nie trafiłem na takich sąsiadów i w sumie dobrze bo może wtedy wolałbym mieszkać w Niemczech ;)

Najgorsza rzecz jak spotkał mnie ze strony sąsiadki: wynajęliśmy z dziewczyną mieszkanie i po tygodniu wieczorem puk,puk, przyszła sąsiadka poskarżyć się że ma 17letnią córkę która nie powinna słuchać odgłosów z naszej sypialni (a to wcale nie były całonocne orgie :oops: ), wyjaśniłem tej pani że niestety z uwagi na jej córkę nie mogę odmawiać mojej dziewczynie prawa do orgazmów - więcej nie przyszła :lol:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czlowiekiem wychowanym zawsze sie dogadasz' date=' jak dojdziesz do porozumienia z chamem??? [/quote']

 

I tu jest sedno mojej sprawy. Jakby ci ludzie przyszli do mnie, powiedzieli to a to im sie nie podoba, to wszystko ok, ja bym sie dostosowal, ew wyjasnil. Ale od razu biegac po ochrone?? czy administracje?? pozatym charaktery tych ludzi oddaje jeszcze jedna sprawa. Moja mama wysyła jednej rodzinie co jakis czas, paczke, czy cos w tym stylu (ubrania itp., ci ludzie to powodzianie z jakiejs wsi). Ostatnio dała na wszystkich klatkach ogloszenie, ze jakbyt ktos mial jakies niepotrzebne ubranie czy cos, to niech do niej zadzwoni to ona to wysle. (ogloszenie rozwiesila ochrona). Ponad tydzien i nie zadzwonil nikt. Oni woala te ubrania wyrzucic niz dac komus innemu :!: To sa szczury ktore wystaiwaj swoje nosy z nory jedynie kiedy mozna komus dopiec, podpierdolic kogos itp. Chyba mnie rozumiecie?? bo nie sadze zyby byli tak biedni zeby nie mogli dac kilku ciuchów :!:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, no to jest niepodwazalne prawo!

 

A co do reszty to masz racje, staram sie uzywac maksymy : zyj i daj pozyc ;) . Tylko ze niestety czasami trafia sie na takich ludzi gdzie to podejscie nie ma zastosowania :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew ty OGIERZE

 

Nie poznaję kolegi:):flesje::);):flesje::);):);):flesje:

 

Daj spokój to było 20 kG temu :lol: :lol: :lol: ,

teraz to mógłbym ew. sprezentować aparacik do masażu wewnętrznego jakby jakaś chciała :mrgreen:

 

 

i jak to większość dyskusji schodzimy na sex :flesje:

 

Ale to dobrze bo jakbyśmy się wszyscy kochali to byłoby może nie lepiej ale na pewno przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew jak zwykle dobrze gada

Greedo może pomyśleli że twoja mama tak jak ja jakiś czas temu na forum zakłada sklep typu lumpex

Ja też byłem o to podejżewany

 

Cooo???? chyba to niedorzeczne.... zreszta moja mama powiedziala sama ze oni to wola wywalic niz oddac... tacy ludzie tu sa. Ostrzegam, jesli macie motor, nie przeprowadzajcie sie na kabaty!!!

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cooo???? chyba to niedorzeczne.... zreszta moja mama powiedziala sama ze oni to wola wywalic niz oddac... tacy ludzie tu sa. Ostrzegam' date=' jesli macie motor, nie przeprowadzajcie sie na kabaty!!![/quote']

 

...wystarczy że musze tu pracować ;)

Ale chyba na każdym blokowisku/sypialni jest podobnie nieważne czy osiedla strzeżone czy nie ludzie nie szukają kontakt z innymi a inicjatywa Twojej mamy tak jak i kogokolwiek spotyka się właśnie z taką reakcją :)

 

Dlatego - niech żyje wieś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo???? chyba to niedorzeczne.... zreszta moja mama powiedziala sama ze oni to wola wywalic niz oddac... tacy ludzie tu sa. Ostrzegam, jesli macie motor, nie przeprowadzajcie sie na kabaty!!!

 

Pewnego pieknego dnia ... caly eteam (bez ciebie ofko) podjedzie pod twoj blok bez tlumikow :twisted: damy im taki koncerst ze ETZ w garazu to bedzie dla nich brzeczenie muchy :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pawle ciekawe którą połowę forum obrócisz przeciwko sobie?

Tego dokladnie nei wiem, nie podam ci w procentach ale z pewnoscia pewno a moze to oznaczac rownie dobrze 1% jak i 100%

Myślisz że aż połowa forumowiczów jest taka jak ja?
Ja mam taka nadzieje ze nie. Jak na razie widze ze zdecydownaie mniejsza polowa cwiartki polowy.. na szczescie.
Okrutna złośliwa i sie wywyższa
okrutny to ty nie ejstes ale fakt ze sie wywyzszasz jest faktem.
Jeśli kiedyś uda ci się osiągnąc jako taki poziom tomoże zrozumiesz jak głupie i nieodpowiedzialne są twoje wypowiedzi i zachowania.
Czego tobie i sobie zycze. Pozdrawiam!

PS. Kiedys kiedy to po raz bodajze pierwszy mnie obraziles, zwrocilems mi uwage na to ze nie mam wpisanego jakim motocyklem jezdze. Moge cie etraz prosic o to samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...