Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co do spotkania w stylu vzr to jak pisałem wcześniej jestem za!! Sory że teraz zmieniam temat ale czhciałem napisać jak jeden z naszych kolegów pozbył się nowego vzr z polski przez dwóch szczeniaków w katamaranach!!

W niedziele ok 20 na trasie w Łodzi jechał spokojnie kolega Kuba ( nik z forum Mustafa) wraz z dziewczyną ok 90-100km/h kiedy dwóch młodocianych popaprańców postanowiło się ścigać katamaranami, jeden miał AUDI a drugi BMW kilku krotnie zajechali mu drogę ale jak wiadomo w korkach Kuba się przebił i znów był pierwszy kiedy za którymś razem znów się ścigali tzn. BMW z AUDI kierowca AUDI udeżył w Kuby VZR-a z prędkością ok 200 km/h centralnie w tył moto! Moto wbiło się w auto popaprańca i zostało wyżucone do przodu z taką siłą że się rozpadło na kawałki a bak leżał 100-200m dalej,Oni zaś wpadli na maskę i dach Audi i przelecieli przez bandy na tory tranwajowe, Kaśka dziewczyna Kuby ma połamane ręce ,nogi ,miednice i była całą noc operowana a Kuba ma strzaskane płuca i wątrobe! Z moto został praktycznie tylko silnik choć fotki które dostałem nie pokazują wszystkiego

I dlaczego nie jest to opisane na interi?? że palant w katamaranie chciał zabić kierowce moto!! tylko sięją wrogą propagande!! o kierowcach moto

Sory że tak przerwałem wontek ale musiałem napisać o moim koledze i o koledze z forum który kupił w tym roku nowego VZR-a w salonie i nacieszył się nim 4 miechy przez debili

Edytowane przez sq9jkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ole!!! SZOK!!!

 

Mustafa, życzę Tobie i Twojej Dziewczynie dużo, dużo, dużo zdrowia!

Trzymajcie się dzielnie!

Edytowane przez Boa

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie posty to odechciewa mi się jeździć, ciągle się czyta że kierowca w puszcze wymusił, był pijany i wpakował się motocyklistę, czy jak w przypadku Mustafy urządzają sobie tor wyścigowy na drodze banda debili, ale i tak zawsze będzie winny motocyklista...

 

Nic tylko trzeba IM życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie)!

Skończyły mi się klocki z przodu. Co polecacie zamiast standartu? Te standartowe uważam troszku za słabe, ostatnio pojezdziłem po górkach ze sportami i niestety hamulce mam jednak ewidentnie słabe. Po przejezdzie Szczyrk>Biały Krzyż>Salmopol>Równica przy podjezdzie na równice niestety juz nie chciały za bardzo hamować. Akurat musze je wymienić i się zastanawiam co włożyć lepszego? Jakieś dobre rady??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustafa 3maj sie :buttrock:

 

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia :lalag:

 

 

BTW dla zainteresowanych:

 

Artykol ze scigacz.pl o ubezpieczeniach dla motocyklistow

 

Ubezpieczenie dla aktywnych/motocyklistow/

 

 

 

smoq73

 

daj znac jak juz zapodasz do swojego m109r nowe klocki. Tez zaraz bede wymienial u siebie i ciekaw jestem co u siebie zamontujesz i Twoje opinie.

Edytowane przez swatch99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolesia poniosło :icon_biggrin:

Nie wiem gdzie to wyprodukowano ale to chyba propozycja dla słonecznej Kaliforni :)

 

Z nowinek, a'propos jazdy na 280mm (z tyłu) jadąc w deszczu po trasie relacji Katowice - Warszawa wpadłem w tak zwany Aqa-planing - czy jak to się tam pisze... W sumie zrobiło mi się miętko ale na szczęście było to na długiej prostej i dlatego sobie pozwoliłem na 140km/h - tak czy siak po chwili złapałem przyczepność i pojechałem dalej. Uczucie niezbyt przyjemne na szczęście bez większych zaskakujących efektów ze strony motocykla poza uczuciem ściągania tyłu na boki.

 

Wnioski następujące:

 

- trzeba wnikliwiej obserwować jakość nawierzchni bo nie każda tak dobrze odprowadza wodę a warunki drogowe zmieniają się co chwilę (najgorsze są długie i nie koniecznie głębokie koleiny bo stoi w nich cienka warstewka wody)

- w deszczu przy kiepskim asfalcie trzeba się ograniczyć do 120km/h

I dalej dzida...

 

Mój znajomy mawia: grunt żeby przód się trzymał - tylna guma zawsze nadąży - także z poszerzaniem przodu bym raczej nie kombinował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolesia poniosło :icon_biggrin:

Nie wiem gdzie to wyprodukowano ale to chyba propozycja dla słonecznej Kaliforni :)

 

Witam.

He, he... poniżej właściciel pojazdu.... jak by to powiedzieć... jaki właściciel taka opona :) ;) :) ;)

Big Man

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do spotkania w stylu vzr to jak pisałem wcześniej jestem za!! Sory że teraz zmieniam temat ale czhciałem napisać jak jeden z naszych kolegów pozbył się nowego vzr z polski przez dwóch szczeniaków w katamaranach!!

W niedziele ok 20 na trasie w Łodzi jechał spokojnie kolega Kuba ( nik z forum Mustafa) wraz z dziewczyną ok 90-100km/h kiedy dwóch młodocianych popaprańców postanowiło się ścigać katamaranami, jeden miał AUDI a drugi BMW kilku krotnie zajechali mu drogę ale jak wiadomo w korkach Kuba się przebił i znów był pierwszy kiedy za którymś razem znów się ścigali tzn. BMW z AUDI kierowca AUDI udeżył w Kuby VZR-a z prędkością ok 200 km/h centralnie w tył moto! Moto wbiło się w auto popaprańca i zostało wyżucone do przodu z taką siłą że się rozpadło na kawałki a bak leżał 100-200m dalej,Oni zaś wpadli na maskę i dach Audi i przelecieli przez bandy na tory tranwajowe, Kaśka dziewczyna Kuby ma połamane ręce ,nogi ,miednice i była całą noc operowana a Kuba ma strzaskane płuca i wątrobe! Z moto został praktycznie tylko silnik choć fotki które dostałem nie pokazują wszystkiego

I dlaczego nie jest to opisane na interi?? że palant w katamaranie chciał zabić kierowce moto!! tylko sięją wrogą propagande!! o kierowcach moto

Sory że tak przerwałem wontek ale musiałem napisać o moim koledze i o koledze z forum który kupił w tym roku nowego VZR-a w salonie i nacieszył się nim 4 miechy przez debili

sk***ysyny!!!-sory za moj francuski ale brak mi słów

słuchajcie moze odwiedzimy mustafe? gdzie oni leżą?dajcie znać s9 podaj coś wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za wsparcie....wrocilismy do domq ze szpitala.... zyjemy :-) no ale cala reszta klapa... cos tam skrobne jak bede lezal w lozku " bez goraczki" bo na razie to ponizej 39.2 nie schodzi a lekarze nie wiedza co dalej.... Pozdrawiam wszystkich VZR,owcow...

 

ps.. nie uwierzycie.... ,ale moja Kasia... mimo ze nogi na sruby i rok na wózku Ją czeka..mowi tak : " mnie sie inne nie podobaja.... idz do salonu i zarezerwój taki sam... no prawie .... bo teraz nie czarny tylko śliwkowy :-) Pozdrawiamy wszystkich ...

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za wsparcie....wrocilismy do domq ze szpitala.... zyjemy :-) no ale cala reszta klapa... cos tam skrobne jak bede lezal w lozku " bez goraczki" bo na razie to ponizej 39.2 nie schodzi a lekarze nie wiedza co dalej.... Pozdrawiam wszystkich VZR,owcow...

 

ps.. nie uwierzycie.... ,ale moja Kasia... mimo ze nogi na sruby i rok na wózku Ją czeka..mowi tak : " mnie sie inne nie podobaja.... idz do salonu i zarezerwój taki sam... no prawie .... bo teraz nie czarny tylko śliwkowy :-) Pozdrawiamy wszystkich ...

 

Witam.

Bo najważniejsza jest pogoda ducha... :)

Całe szczęście że pomału wracacie do zdrowia. Trzymajcie się. Jesteśmy z Wami.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...