Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mnie osobiście ta szyba wogule nie odpowiada, poza tym mam wątpliwości co do słony przed wiatrem bo jest poprowadzona po lini lampy niedotykając jej więc powietrze będzie wdmuhane pod szybe. Ale to kwestia gustu w każdym bąć razie ja się wsztrymam z szybą i napewno nie ten typ szyby tylko raczej taki ja ten gość ma

http://moto.allegro.pl/item488064126_intru...rany_2007r.html

mnie się ta szyba bardziej podoba i utrzymuje sylwetke moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie osobiście ta szyba wogule nie odpowiada, poza tym mam wątpliwości co do słony przed wiatrem bo jest poprowadzona po lini lampy niedotykając jej więc powietrze będzie wdmuhane pod szybe. Ale to kwestia gustu w każdym bąć razie ja się wsztrymam z szybą i napewno nie ten typ szyby tylko raczej taki ja ten gość ma

http://moto.allegro.pl/item488064126_intru...rany_2007r.html

mnie się ta szyba bardziej podoba i utrzymuje sylwetke moto

 

Witam.

Pozwolę sobie zacytować

Mam właśnie tą szybę, wersja TOUR (wysoka), lekko przydymiona. Wygląda w zasadzie na bezbarwną.

 

Długo się z nią męczyłem, bo cały czas łapałem nieprzyjemną wibrację na szczycie kasku. Regulowałem góra-dół, bardziej-mniej stromo i szlag mnie trafiał.

 

Wreszcie się udało, wibrację udało się zlikwidować i jestem zadowolony.

 

Tu jest odpowiedź posiadacza na temat tej szyby :)

Ludzie na nią generalnie nie narzekają. Jest dobrze wyprofilowana. Tu jest troszkę o tych szybach:

V-Stream

 

A czy sie podoba czy nie - jak to już dawno powiedziano o gustach sie nie dyskutuje.

Trzeba pamiętać że zdjęcia nie do końca obrazują prawdziwy wygląd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mam wątpliwości co do słony przed wiatrem bo jest poprowadzona po lini lampy niedotykając jej więc powietrze będzie wdmuhane pod szybe(...)

 

W moim przypadku jest nawet dość duża szpara między lampą a szybą i wierz mi nic tamtędy nie wdmuchuje.

 

 

(...) Mi wprawdzie zależało na całkowicie bezbarwnej ale majstry ze Stanów (posiadacze takowych) zapewnili mnie że ładnie wygląda i będę zadowolony :) zobaczymy(...)

 

Ja też chciałem bezbarwną i dałem się przekonać do lekko dymionej - jest rzeczywiście w porządku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam taka ciemną szybę na swoim M.

W serwisie to się jej nie kupi przynajmniej w autoryzowanym w moim mieście. Można ją kupić na allegro poszukaj albo daj znać mogę wysłać Ci tel do gościa który sprowadził ją dla mnie

 

 

Interesuje mnie taka szyba http://classic.suzuki.de/prospekte/cruiser_zubehoer_2007.pdf :smile:

moja sprzęta czarna

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Panowie... ale się pitolnik zrobił... trzymajcie się proszę tematu, bo sobie tu często zaglądam co by ciekawostek się dowiedzieć o VZR a tu od kilku stron o jakiejś szybce gaworzycie...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Panowie... ale się pitolnik zrobił... trzymajcie się proszę tematu, bo sobie tu często zaglądam co by ciekawostek się dowiedzieć o VZR a tu od kilku stron o jakiejś szybce gaworzycie...

No matko... drugi majkel z jukeju...

Może na dwór wyjdź, przewietrz się... i zaraz świat będzie piękniejszy...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa jak kupisz VZR-a to będziesz zwracał uwagę innym kolegom z tego forum,puki co to jesteśmy tu gośćmi i tego robić nie wypada.Pozdro

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wracajac do tematu.. szyby... bo O.P.R. kolegow tez jest wyjatkowo nie w temacie.. uwazam ze ta szyba psuje linie naszego moto.. kupie ja tylko dlatego zeby muchy byly...na szybie a nie na mnie... zastanawia mnie czy to przyciemnienie .. nie bedzie uciazliwe w czasie zmroku...... jak ktos juz ma ta przyciemniana to niech napisze.... bo moto czarne to raczej bedzie pasowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniana szyba raczej nie będzie Ci przeszkadzać nawet w nocy.Przez nią nie patrzysz ,tylko ponad nią.Działa jak spojler.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... a wie ktoś może gdzie można kupić szybę do VLR-a?

Oryginał nie jest wart tych pieniędzy, jakie za niego wołają, a akcesoryjnej nie mogę nigdzie znaleźć.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...