Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehehehe.... znamy, znamy już Twoje zdanie... podważamy, podważamy je :D :D :D

Ciężko podważać, nie mając takiego doświadczenia z oboma sprzętami jakie ma Musstaffa :bigrazz:

Edytowane przez Boa

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle mądrze, co rozsądne, nie skażony ani miłością do VZR ani do RAIDERa ;)

 

Takie piętnowanie, choćby w żartach do niczego dobrego nie prowadzi, jeździec musi dobrać sam dobrać odpowiednią maszynę dla siebie, to jest moje zdanie, można się oczywiście z nim nie zgodzić :P

 

Najważniejsze, że Mustafa po ciężkim wypadku nie zraził się do 2oo :clap:

 

:flesje:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko podważać, nie mając takiego doświadczenia z oboma sprzętami jakie ma Musstaffa :bigrazz:

 

no cóż... VZR mam a Riderem jeździłem... miałem do wyboru... albo VZR albo właśnie Raidera...

Raider był czarny, nowszy z mniejszym przebiegiem (300mil!!!) ale niestety też droższy. Po tygodniu wybór padł na VZR :) i jak na razie nie żałuje :)

To właśnie ten :)

VZR / Rider

nie twierdze że właśnie cena miała największy wpływ na wybór ale jednak bardziej od początku kręcił mnie VZR :) i dokładnie w tym kolorze :)

 

a co do Musstaffa - naprawdę podziwiam :)

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro juz wszyscy tak ladnie ..madrze i "nie atakujaco" pisza.... to przyznam sie.... ze ze wzgledu na nie wygorowana cene VZRa..mam zamiar go kupic ponownie...... tak alternatywnie do pozapierd...... na A2 do Poznania.. bo ta drge pokonuje 4x w tygodniu i czasami mi sie naprawde spieszy :-)..... na RAIDERZE NIE WYPADA :-) no i gorzej mu idzie powyzej 120-140.... :crossy:

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... VZR mam a Riderem jeździłem... miałem do wyboru... albo VZR albo właśnie Raidera...

Raider był czarny, nowszy z mniejszym przebiegiem (300mil!!!) ale niestety też droższy. Po tygodniu wybór padł na VZR :) i jak na razie nie żałuje :)

To właśnie ten :)

VZR / Rider

nie twierdze że właśnie cena miała największy wpływ na wybór ale jednak bardziej od początku kręcił mnie VZR :) i dokładnie w tym kolorze :)

 

a co do Musstaffa - naprawdę podziwiam :)

 

Pozdrawiam.

Witam

Kurcze ZMUCHA mam nadzieje że te 2oo nie były na tej płycie :) z foto. Tak jak BOA napisał każdy musi się czuć dobrze na moto więc nie ma co na Kubutka nalatywać bo jeszcze zamknie się w sobie i nic nam nie powie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurcze ZMUCHA mam nadzieje że te 2oo nie były na tej płycie :) z foto.

 

Witam.

Heh... nie były, na 100% niebyły :)

 

Tak jak BOA napisał każdy musi się czuć dobrze na moto więc nie ma co na Kubutka nalatywać bo jeszcze zamknie się w sobie i nic nam nie powie :)

 

oczywiście że tak jest :) co nie znaczy, że niemożna podokuczać :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Oba motocykle są na wypasie ale służą troszkę do innych stylów podróżowania :) więc ciężko je do siebie porównywać. VZR nie jest wolnoobrotowy i cały czas kusi aby mu wpierdzielać :) a w Raiderze jest bardziej majestatycznie :)

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ..majestatycznie....szykujemy się z grupa na wyjazd dookoła całej europy....punkt docelowy.. Gibraltar....powoli zaczynam mysles nad Honda ST1300 .. lub Goldasem 1800..... ale myślę ze taka wycieczka 7-8.000km... większym przeżyciem będzie na Raiderze :-)

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ..majestatycznie....szykujemy się z grupa na wyjazd dookoła całej europy....punkt docelowy.. Gibraltar....powoli zaczynam mysles nad Honda ST1300 .. lub Goldasem 1800..... ale myślę ze taka wycieczka 7-8.000km... większym przeżyciem będzie na Raiderze :-)

 

Witam.

No na pewno więcej z przygody miała by jazda na Raiderze :) ale czy wygody... :icon_rolleyes:

Honda również mnie kręciła ale jak wyszło Kawasaki GTR1400 to zacząłem odchodzić od Hondy (Kawa jest opisana w ŚM). Bajerem jest brak kluczyka :) siadasz odpalasz a nie zsiadasz bo kurna kolejny raz zapomniałeś o kluczyku ze spodni :buttrock: Pilota masz w kieszeni i po podejściu odbezpiecza się motocykl. Przekręcasz pokrętło na kierownicy i w drogę :)

ST miałem okazje kulnąć kilka km, GTR oraz GL niestety jeszcze nie. Honda bardzo przyjemnie się toczy, podobało mnie się.

Stylistyka również nie jest najgorsza :) nawet trochę podobna do Hondy. Jedyny minus dla Kawy a plus dla Hondy to różnica w cenie... Hondę kupisz znacznie taniej.

 

Kurde zaraz nam się dostanie za OFFTOP i odbieganie od tematu. Tak więc przepraszamy :notworthy:

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten brak kluczyka w GTR to fajny bajer - ale jak jedziesz w trasę to kiedy się zatrzymujesz... tylko na tankowanie a wtedy co? - szukamy kluczyka, bo bez niego już się nie zatankuje :)

Nie żebym był malkontentem, ale tak mi się japa uśmiechnęła ;)

A żeby post nie był całkiem offtopowy to dodam że mi się super turystykuje na VZR-ze fakt trzeba mieć dobrego towarzysza drogi, żeby mu trochę bagażu podrzucić ale fun jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosze filmik nie w temacie VZRa....ale za do goldasa......nie wiedzialem ze taki kredens tak potrafi jezdzic....ja na raiderze czy vzr`rze napewno bym mu nie podolal w tych zakretach...

 

 

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzidek wiesz... na forum jest pewien 17-latek, który robi podróże po kilka tys km na Varadero 125... i co? I nic. Dla każdego coś miłego :P

No jak to nic - to zajebiście :icon_exclaim: Pełen szacun dla kolegi :clap:

 

"W końcu w życiu najważniejsze jest odpowiedzieć sobie na zajebiście ważne pytanie:

Co chcę robić?

I zacząć to robić..."

 

Edytowane przez Dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...