Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kurcze nie dam rady tego wysłać bo jest tego 47mb

może podpowie ktoś gdzie i jak to wrzucic??

Najprościej chyba tu: http://rapidshare.com/

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za podpowiedź, już jest i prosze bardzo to jest wszystko co mam na temat vzr

http://rapidshare.com/files/167378343/vzr1800.rar.html

 

Wielkie Dzieki !!!! a moze ktos ma jeszcze po PL... to bym mial ograzm.... z radosci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzieki !!!! a moze ktos ma jeszcze po PL... to bym mial ograzm.... z radosci :-)

Witam

Niemazaco. Raczej tłumaczka jak chcesz orgazm :) . Niema po Polsku więc musisz sobie dać rade :) jest tam serwisówka , informacje jakie dostają serwisy, instrukcja, prospekt Niemiecki, i wszystko co jest potrzebne włącznie z momentami dokręzania śrub w silniku, ale najciekawsze to schemat ideowy co pomaga w przrobieniu z wersji USA na europe :) ja mam tak zrobione że mam dwie wersje :) naraz , a i z alarmem jest ciekawie bo w serwisie alarm kosztuje ok 800zł a na allegro kupiłem za 100zł, całość podłancza się w jedną wiązke i niema żadnej motaniny poprostu miodzio, jak będzie ciepło to zrobie fotki z opisem jeśli będzie ktoś zainteresowany, bo moim zdaniem warto pokusić sie o alarm

ps dodałem do swojej sygnatóry linka do serwisówki

 

Pozdawiam

Edytowane przez sq9jkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to świetnie że się znów udało mam nadzieje że nie na dziń tylko na dłużej :)

 

Apropo kupiłem klasony do moto bo jak wiecie te orginały nie są za głośne więc zapodałem takie tubowe i jak widziałem niektórych jak mieli takie trąbki to powiem że nie były powalające więc zamówiłem szt2, no i wczoraj przyszły :) tuba długa ok 50cm oczywiście chrom do tego dwa kompresorki :), podłączyłem jedną szt do aku i co........ kurna panowie z rąk mi wyleciałą dobrze że nic jej się nie stało ale powiem wam że aż kuje w uszach :) tąpnięcie straszne. Mam zamiar zamątować te dwa wyjce do moto :) po obu stronach silnika tak aby przody były sparte na gmolach, ale to dopiero na wiosne :( bo moto u kumpla w ciepełku stoi) no chyba że sie przejade zamątować jak coś to dam fotki.

Jeszcze jedna sprawa czy ktoś chce zakładać xenon ?? bo chętnie kupił bym z kimś na spułe zestawik, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec... tak... te tuby skieruj nie centralnie do przpdu.. bo bedzie ci lapac caly syf do srodka... i po 3 miesiacach bedzie po tubach.... ja tak skaszanilem 1 swoj zestaw.. potem zamontowalem na widelcu.... pochylone do przodu.. co co bixenon mozemy sie zlozyc... moje gg:1809999 i moj tel 517 370 715 ... mam za free.. UPS.... to wyjdzie nam jeszcze taniej....takze dawaj do siebie kontakt... to wymyslimy razem :-) ps.. mam dojscie do fajnych szyb do VZR .... te takie sport .. przyciemniane... jak by co to dzwonic.. to powiem o szczegolach..... Pozdro....

 

to jest taka szyba:

http://rapidshare.com/files/167859518/szyba.jpg.html

 

cena okolo 650zl... ale jest ich malo jezeli ktos bedzie chcial razem ze mna kupic.. to kontakt do mnie wyzej.... pozdro....

 

i jeszcze jedno pytanie... jezdzil ktos z was w białym kasku... ?? bo bardzo mi sie podoba ..ale nie wiem jak to bedzie gralo... z czarnym vzr :-) ..ale ciuchy mam czarne z białym moro na moto... hhmm ??? jezeli ktos juz uzytkowal bialy kask to niech sie wypowie... ja ksie uzytkowalo..szczegolnie chodzi mi o czystosc.... dzieki..za odp..

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hmmm jak dlamnie to nie zabardzo bedzie to pasowało, raczej kup czrny kask i czarną skóre, ale o gustach się nie dyskutuje :) Ja mam swifta kombinezon na chłodniejsze dni w kolorze czrnym i teraz zamówiłem skóre u tego gościa

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5401720

Jak dlamnie to czarny bedzie ci pasował do wszystkiego i do każdego koloru moto do tego kowbojki

ale tak jak pisałem to sprawa gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Wklej normalnie zdjęcie a nie na "rapidshare" - znowu cos nie tak....

Czy to jest taka szyba jak pisałem na PW? I jaki kolor?

Pozdrawiam.

 

Ja mam swifta kombinezon na chłodniejsze dni w kolorze czrnym i teraz zamówiłem skóre u tego gościa

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5401720

 

Witam.

Widze że maja spodnie "COBRY", u mnie wytrzymały 10lat (teraz juz nie wchodzę w nie) i prócz zepsutego zamka i dziur w kieszeniach są całe. Nie wiem jak teraz ale wtedy były wykonane z bardzo wytrzymałej grubej skóry. Bardzo dobra jakość. Cena dobra jak za spodnie. Polecam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...