Skocz do zawartości

Integracja w G.Świętokrzyskich, Sandomierz


k_u_b_a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOC jest zamykajacym i dbajacym aby nikt w tyle nie pozostawal i sie nie ociagal :D

Co do GPSu to i bez niego ludzie podrozowali, nawet Ameryke odkryli wiec to zadna wymowka jest :cool:

Trase sobie sciagnij z WP np. idz co celu badz zumi :D jutro masz caly dzien zeby zakuc i w sobote bezblednie nas doprowadzic do celu :D

Na nauke jak to mowia nie jest nigdy za pozno, wiec do dziela :D

Odnosnie soboty to co Orlen w Konstancinie jak poprzednio na 8 :D

Jezeli chodzi o pogode to ma byc upal, wiec wziac to trzeba pod uwage, jezeli chodzi o kostiumy...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nie zajrzy na F przez 2 dni a tu juz jadą, umawiają sie, terminy klepią....ech :)

 

Nie łapię kiedy ten wyjazd, bo Waldemar mowi o kolejnym weekendzie a z rozmów wychodzi ze to ten 2-3 sierpnia..... to jak jest?

 

Cicho siedze bo moto mam w swrwisie.......juz od 3 lipca. Jutro mają mi go oddać ale mam wyjazd w piatek i wracam w niedziele. Będę pod.......Krakowem hehehe.

 

Nikt nie dołączy do Was??? Ustala sie powoli jakaś hermetyczna EKIPA???

Jak chcecie na ten weekend zebrać wiecej ludzi to moze warto założyć nowy temat, kazdy zobaczy wtedy co i jak bez wchodzenia tu przez przypadek. IT odgrzałeś stare kluchy to zakładaj:))

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

PEES. Zulus, sorki ze sie nie odezwałem, ale odebrałem namiary juz po powrocie z HRK, pogadamy jak sie spotkamy;)

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEES. Zulus, sorki ze sie nie odezwałem, ale odebrałem namiary juz po powrocie z HRK, pogadamy jak sie spotkamy;)

 

A tak czekałem na fona w HRK;) Jasne, że pogadamy:)

Ale może rzeczywiście przełożymy na next wekend.

Więcej o Kubę i "Malborzankę" przynajmniej będzie.

A i ja przez to ostatnie tępo postanowiłem zmienić motonga:) Może jeszcze nie docelowy

ale pare koników więcej. W poniedziałek odbieram więc wolałbym przyszły tydzień, tym bardziej,

że deszcze niespokojne nad polską w sobotę i niedzielę nadciągają:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...