Skocz do zawartości

Integracja w G.Świętokrzyskich, Sandomierz


k_u_b_a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze primo: Janek zdjęcia sciągnięte......znowu sie posmiałem :clap:

Po drugie primo: Zulus, czas leci....a ja na drugi urlop jade......tez tam gdzie wtedy :biggrin: :cool: :biggrin: , tak powaznie to daj namiary na siebie na pw, moze sie spikniemy na urlopie???? kom i gdzie stacjonujesz. ja jade w ciemno wiec nic nie wiem

Po trzecie primo: Planem zajme sie po powrocie, ale jakby ktorys z Was sie nudził, to moze cos zaplanować wstepnie......a i tak znajac zycie pojedziemy inaczej :bigrazz:

Mi odpada napewno 13-17.08 reszta moze byc. Ale jak dla mnie im wczesniej tym lepiej, bedzie na co przekladac w razie parszywej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moze odswiezymy temat :icon_question:

 

Przegrzebalem troche necik i zrobilem mini liste miejc, ktore mozna zobaczyc przy okazji zwiedzania Wieliczki. Wszystkie w miare blisko Krakowa:

 

- ruiny Zamku Kazimierzowskiego w Ojcowie

- Zamek w Korzkwi

- Zamek Królewski Pieskowa Skała

- Grota Łokietka i inne jaskinie

 

Co o tym myslicie? Moze macie jakies ciekawe propozycje? :biggrin: Moze jest cos godnego uwagi po drodze z Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ma byc sliczna w ten weekend, wiec ja jestem na tak, tyle ze jakby co to widze ze nas tylko dwojka jest...

:)

 

Śmiesz mi tu żartować?:biggrin: To że niby biedne 30KM to już gorszy tak?:biggrin:

Ale rzeczywiście - mało nas cosik, no chyba, że się uzbiera. Spróbuję jeszcze kogoś namówić.

Jednak ja nie gwarantuje, że pojadę bo tym razem z plecaczkiem i drażetka nie da rady

z taką przelotową jak ostatnio w 2 osoby:(:biggrin::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze co, ze jak, ze ktos tu ma czelnosc zartowac tak :) :icon_razz:

Podlosc ludzka nie zna granic :biggrin:

Co do plecaka to zabieraj, jak najbardziej :biggrin: Predkosc dostosujemy do najwolniejszych maszyn, najwyzej nie bede zapinal 3 ;)

Damy rade to ma byc przyjemnosc a nie pogon za wiatrem :biggrin:

Zbierajmy ekipa i jazda w sobote...

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam GPSa, zwykla mape musialbym nabyc droga kupna. Ale nie wierze zeby MOC ze swoja charyzma i doswiadczeniem motocyklowym nie chcial podjac sie roli lidera grupy i poprowadzic ja bezpiecznie tam i z powrotem :D Ja to jestem poczatkujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...