Skocz do zawartości

PROWADZENIE CROSSA CHODNIKIEM


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie i pieknie, nie bede sie sprzeczal czy tak czy inaczej, bo nie znam tych realiow.

 

Rownie dobrze moge spisac umowe ze zlodziejem - i bedzie i prawnie i w porzadku, bo przeciez mam umowe K-S.

 

:notworthy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak napisał moonraker.........na dobrą sprawę to przecież nawet kupując rower powinieneś spisać umowe KS (nawet jeśli to wigry 3 i kosztuje 50 zł )........w teori na każda używaną rzecz powinna być umowa....

 

ks-rider nie wiem jak jest w szwabi ale w polsce kupno fullcrosa z jakimkolwiek dokumentem graniczy z cudem 99% nie ma nic...szczególnie dotyczy to cz crossów i innych staroci poniżej 90 roku...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem poszukiwania dokumentow od crm 250:) wowczas będzie to hardenduro i do tego mam rowniez pytanie czy numery nadwozia"ramy" muszą byc bite na ramie czy mogą byc np na tabliczne znamianowej? poniewaz nabicie na tabliczne numerow to zaden problem wowczas nr vin trzebabybyło zaszpachlowac:) dzisiaj byłem w ubezpieczalni pzu i powiedziano mi iż mogę zapłacic ubezpiecznie na motocykl nie mając na niego dokumentow wowczas ubezpieczenie będzie na nr ramy+ nr silnika .. Zostaje pytanie PO CO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pytanie czy numery nadwozia"ramy" muszą byc bite na ramie czy mogą byc np na tabliczne znamianowej? poniewaz nabicie na tabliczne numerow to zaden problem wowczas nr vin trzebabybyło zaszpachlowac:)

 

A zapier**liles juz to CR czy dopiero szukasz. Tak zaszpachluj VIN i nabij na tabliczce, zycz etylko aby jak najszybciej stary wlasciciel otrzymal swoj sprzet.

 

Swoja droga tu jest forum motocyklistow nie zlodziei.

 

...nie wiem jak jest w szwabi

 

No ja tez nie wiem bo takiego kraj nie istnieje, kumasz ?

 

:flesje:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie nie zrozumiałes chcem do cr 250 zakupic rozbitą crm 250 zebym miał cr ale legalną zebym mogł smigac po drogach publicznych

 

poniewaz nie odpowiadają mi zadne inne motocykle jak cr 250 a niestety nie produkują jej z dokumentacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie nie zrozumiałes chcem do cr 250 zakupic rozbitą crm 250 zebym miał cr ale legalną zebym mogł smigac po drogach publicznych

 

poniewaz nie odpowiadają mi zadne inne motocykle jak cr 250 a niestety nie produkują jej z dokumentacją

 

a to robili crmy 250? jeszcze sie nie spotkalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz nie odpowiadają mi zadne inne motocykle jak cr 250 a niestety nie produkują jej z dokumentacją

 

więc tak..........nie pisz nic o przebijaniu numerów bo dostaniesz bana i zamkną temat a jest dosyć ciekawy i zapewnie nie tylko ciebie dotyczy ......

 

spisz z kolesiem umowe k-s i miej przy sobie i tyle .......jeśli ta cr 250 jest z legalnego źródła (a raczej jest bo akurat crossów tak nie kradną jak przecinaków bo po 1 nikt nimi po mieście nie jeździ po drugie nikt normalny nie trzyma go np w szopie na zadupiu )

 

jak sie skapną że przebiłeś numery to dostaniesz zawias więc nie warto ryzykować.pozatym crm 250 to chyba legenda.......

 

żeby cr 250 śmigać po drogach musiałbyś sie sporo narobić np żeby założyć jej światła ......

 

ogólnie rozwiązań jest multum niestety temat jest śliski jak c**** więc ja ci nic nie napisze i zapewnie nikt inny też ........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze wychodziły fabrycznie motocykle honda crm 250 mało ich jest w polsce ale jednak są ... mimo to iz jest moc porownywalna to cr jest zdecydowanie lepsza jesli chodzi o zawieszenie , moc . i troszkę wygląd http://www.bikepics.com/honda/cr250/96/pics.asp tu jest własnie cr ze swiatłami nie jest to praktycznie zaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...