Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja dorzucę swoje trzy grosze do tematu koszulki...

Po przesunięciu tekstu "rybkę??" (btw. po dodaniu spacji...) logo jest OK. I tak bym zostawił. Nigdy wszystkich się nie zadowoli (ja też chętnie bym jeszcze trochę pozmieniał oczywiście :biggrin:... )

 

Proponuję szybko się streszczać z ostatecznym zatwierdzeniem logo i koszulkami... ale o tym za chwilę ;)

Myślę też, że w sprawie koszulek najważniejsza jest opinia osób najczęciej jeżdżących na środowe wypady... i oczywiście liczyłbym się z opinią matki chrzestnej tego tematu - Kate, wypowiedz się...

 

Pozdrawiam,

R.

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesunięciu tekstu "rybkę ??" o spację lub dwie w prawo stwierdzę, że projekt jest super (bez przesuwania też uważam że jest super :P ) Teraz czekam tylko - kiedy można to zamówić :)

 

A skoro mowa o rybce to w tą środę ma być śliczna pogoda [czyt. bez deszczu]. Czy jest jakiś plan już (nie było mnie ostatnio więc nie wiem czy było coś już ustalane)

 

Pozdrawiam

uLu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę też, że w sprawie koszulek najważniejsza jest opinia osób najczęciej jeżdżących na środowe wypady... i oczywiście liczyłbym się z opinią matki chrzestnej tego tematu - Kate, wypowiedz się...

 

A no i oprócz Kajtki powinien wypowiedzieć się sam ojciec - Drake - ale wygrzewa jajka w Egipcie, więc nada poczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie posikałem się ze szczęścia jak piknie to logo wyszło :D

Podzielam zdanie roberto, że wszystkim się nie dogodzi dlatego nie byłbym za przesadną demokracją :P

Jak dla mnie to mogę dac się przejechac za ten wzór bo jest OK! Ruszajmy w końcu z produkcją ;)

 

Aby ukrócić przesadnie długie i czcze dyskusje co do reszty autorytatywnie twierdzę że koszulki powinny być:

1. kolor czarny - jedyny słuszny

2. logo - pomarańczowe - bo tak

3. rodzaj - długi i krótki rękaw damski/męski

... no niech już będzie... można wybrać rozmiar :biggrin:

 

I... wszystko już jasne :) Jesus uruchamiaj listę!

 

A dla tych co kochają demokracje i równouprawnienie... dlaczego nasze piękne motocyklistki maję nie mieć swojej wersji z motocyklistką zamiast motocyklistą?? :bigrazz: :icon_razz:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla tych co kochają demokracje i równouprawnienie... dlaczego nasze piękne motocyklistki maję nie mieć swojej wersji z motocyklistką zamiast motocyklistą?? :) :P

 

Ja jestem za:) Wystarczy rylko:

-wyprostować sylwetkę

-usunąć zarost

-zamienić kurtkę na topik

-dorysować walory - tu panie podają miseczki;)

-i jakieś włosy by się zadało falujące

 

Co na to Mopik? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

-i jakieś włosy by się zadało falujące

...

 

A kolor włosów też pomarańczowy, jak całe logo?... czy można wybierać między brunetką a blondynką? :icon_mrgreen: Choć nie przeczę - rudy kolor też ma swój urok :bigrazz:

 

R. :flesje:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE SEZONU

 

Uwaga Rybkowicze...

W najbliższą sobotę, 11 października, zapraszam wszystkich chętnych na Oficjalne Zakończenie Sezonu Środowych Wypadów Na Rybkę.

Impreza odbędzie się w miejscu znanym nam jako "Przystanek Tarchomin".

Dla przypomnienia - mapka jest tu:

http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=p...7,0.006866&z=17

 

Start o godzinie 15:00, zakończenie... kto ile wytrzyma :crossy: ...

W planie jest ognisko i pieczenie kiełbaski. Dostajemy promocję na browar...

Niestety z przyczyn organizacyjno technicznych nie będzie występu forumowego zespołu... a mogło być tak pięknie...

Może na rozpoczęcie sezonu się uda :)

 

Proponuję tym razem stawić się na imprezę bez maszyn... dlatego właśnie termin spotkania jest w sobotę :cool:

Tyle było wspólnych środowych wypadów, ale jakoś nigdy nie było okazji do wspólnego posiedzenia przy :flesje: .

Teraz będzie okazja.

Modek - masz jeszcze do odebrania swoją nagrodę :flesje:

 

Info dla tych, których przywiezie Kierowca Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy:

do przystanku "Dzieżgońska" dojeżdżają numerki 211 i 516

do przystanku "Nowodwory" dojeżdżają numerki E8, 126, 503, 508, 509, 510, 516

a dalej z buta :buttrock: ...

 

Co do terminu...

Na tą sobotę będzie pogoda, za dwa tygodnie raczej już nie. I do tego w następną sobotę jest paintball :crossy:...

Z prognoz długoterminowych wynika, że idzie deszczowa jesień i żaby mogą latać w powietrzu... poza tym na terenie zagrody powstanie lodowisko i nie będzie za bardzo miejsca na imprezowanie...

 

 

Co do najbliższej środy...

Środowa rybka znowu beze mnie... mam niestety kolejny wyjazd służbowy.

Life is brutal i full of zasadzkas :banghead:

 

Pozdrawiam,

R.

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marina Zappa tu chodzi o pogodę. W sobote mamy zamówione 16 stopni, później niestety nie wiadomo jak bedzie.

Roberto nie powiedzial ale zalatwilismy ceny promocyjne na jedzenie i na piwko :buttrock:

Będę kombinował i może sie uda jednak zalatwic jakis zespół.

 

Dajcie znac ile osób bedzie mogło w sobotę 11 października

Pozdrawiam

Teosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn organizacyjno technicznych nie będzie występu forumowego zespołu... a mogło być tak pięknie...

Będę kombinował i może sie uda jednak zalatwic jakis zespół.

No strasznie mi przykro, że nie możemy zagrać, ale powód jest prozaiczny. Jedyną osobą, która jest całkowicie samowystarczalna jestem ja. Reszta nie ma własnego sprzętu nagłaśniającego a LYsY właśnie sprzedał bębny :biggrin: Sorrry wielkie. Sam strasznie żałuję.

Może na rozpoczęcie sezonu się uda :biggrin:

Wszystko wskazuje na to, że na rozpoczęcie to się juz uda.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE SEZONU

 

Info dla tych, których przywiezie Kierowca Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy:

 

 

 

Jak bym miał jechać z tym kierofcom to bym o 9 rano musiał chyba wyjechać:biggrin:

To ja wolę Violę - jak pogoda dopiszę - ofkors

 

A jak z jutrzejszą rypcią bo nikt, nic - zostawiamy na sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...