Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drobne ogłoszenie parafialne...

 

Raz, koszulkowy rybkowicz poprawiony. Nalegam troszkę żeby ten dziwnie wyglądający "pęd powietrza" przy kołach został: zakrywa trochę silnik ergo eliminuje szczegóły, które nie najlepiej by wyglądały jako nadruk na koszulce (fachowa nazwa to "rzygopląs" ;) ). Przepraszam, że ten rybkowicz taki mniej dopędzlowany, przyznam się że robiony na szybko i jest po prostu na kalce, boooo...

 

I tu dochodzimy do "Dwa": zwaliła się na mnie kupa roboty i na dodatek mnie przewiało :( pupa blada z moją obecnością w środę niestety :( a Zappę i Fiery'ego już pokochałam, bo wzięli bachora pod swoje skrzydla/na swoje moto - dziękuję panowie, ale tym razem serio mi się nie uda, motyla noga :(

 

Co do drukarni, jak ta już znaleziona nie wypali, przypomniałam sobie kto pośród znajomych się tym zajmuje - okazuje się, że też jeżdżą jednośladami. Może by jaki rabacik załatwili w zamian za przyjęcie do rybkowiczów...? ;)

 

 

http://img229.imageshack.us/my.php?image=motorybka2la1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne ogłoszenie parafialne...

Zappę i Fiery'ego już pokochałam, bo wzięli bachora pod swoje skrzydla/na swoje moto - dziękuję panowie,

Cała przyjemność po mojej stronie :cool:

Może by jaki rabacik załatwili w zamian za przyjęcie do rybkowiczów...? ;)

http://img229.imageshack.us/my.php?image=motorybka2la1.jpg

Nie ma sprawy jeśli się pojawią na rybkę?? ;) :bigrazz:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy wstąpię na Torwar około 17:30.

Tam trochę poczekam, a następnie ruszę do Strzelnicy 9.

:icon_rolleyes: http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=52.2...262,0.4422&z=11

 

Po dzisiejszych trzech sytuacjach zagrożenia życia mam wybitną ochotę sobie postrzelać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziś zimno i pada deszczyk :icon_twisted:

Mimo wszystko czekam dziś na Torwarze na chętnych na cotygodniowy wypad "na rybkę" :icon_twisted: Wszystko według planu...

Proszę tylko zabrać parasole i założyć majtki z golfem :icon_rolleyes:

 

R. :icon_twisted:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Fakt pogoda do d.... ale melduje się z plecaczkiem. Tylko raczej do strzelnicy podjadę bezpośrednio (mogę nie zdążyć na torwar)..

 

Panie, Panowie nie dajmy się pogodzie, twardym trzeba być nie miętkim :icon_rolleyes:.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaka ta Warszawka mała!

Skontaktowałam się ze znajomymi od koszulek - a tu niespodziewajka! Nie dość że na moto śmigają, to jeszcze są forumowiczami :D Na rybce środowej jeszcze nie byli, ale na jakichś weekendowych wypadach z forum (ponoć Roberto ich po cukierniach ciągał :banghead:).

Jeszcze nie zdążyłam z nimi konkretnie porozmawiać, ale już zapowiedzieli, że trzeba będzie nad tym projektem popracować...

 

Może zamiast robić za pośrednika to ich na temat "na rybkę??" zaciągnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...