Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy Wilga czy Kampinos, ustalcie coś Bracia i Siostry i w drogę :icon_twisted:

 

Ja jestem za Wilgą z racji tego ze jeszcze w tamten rejon sie nie zapedzilismy ... chyba ze jakas konstruktywna kontrpropozycja...

 

19 zdecydowanie odpada po prostu za pozno - proponuje pozostac przy tradycyjnej 17:30

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wilga czy Kampinos, ustalcie coś Bracia i Siostry i w drogę :D

 

Ja jestem za Wilgą z racji tego ze jeszcze w tamten rejon sie nie zapedzilismy ... chyba ze jakas konstruktywna kontrpropozycja...

 

19 zdecydowanie odpada po prostu za pozno - proponuje pozostac przy tradycyjnej 17:30

 

Pozdrawiam

 

Ja się dostosuję a jak DRAKE napisał w wildze jeszcze nie byliśmy :D choć i w kampinosie było supper ! :D traska mi się bardzo podobała :D

 

tylko na 17:30 napewno się nie wyrobię z pracy :D

18 byłaby spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bachor, to jak? śmigasz z nami czy oglądasz się na mamę? :wink: :rolleyes:

No Bestia...masz pole aby się wykazać i zaopiekować Bachorem mariny pod jej nieobecność :biggrin:

Jak sie ułoży to może zabiorę swoje maleństwo bo tupie nóżkami , że chce jechać... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bachor, to jak? śmigasz z nami czy oglądasz się na mamę? :wink: :bigrazz:

No Bestia...masz pole aby się wykazać i zaopiekować Bachorem mariny pod jej nieobecność :icon_biggrin:

Jak sie ułoży to może zabiorę swoje maleństwo bo tupie nóżkami , że chce jechać... :biggrin:

 

 

Jasne, że śmigam z Wami! Taką okazję przepuścić?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapadła decyzja o Wildze to podaję trasę z Torwaru. Więc dojazd jest łatwy:

- przeprawiamy się przez Wisłę mostem łazienkowskim

- lecimy wzdłuż Wisły wschodnią stroną (Wał Miedzeszyński) prosto na południe w kierunku Otwocka.

- mijamy trzy ronda i lecimy prosto cały czas.

- dojeżdżamy do skrzyżowania gdzie widzimy w lewo Garwolin, w prawo Wilga. Mijamy to skrzyżowanie i włączamy czujność.

- na następnym skrzyżowaniu widzimy w lewo Ośrodki Wypoczynkowe - Wilga, a w prawo droga zamknięta

- Skręcamy w lewo i jedziemy asfaltem około 900 metrów.

- Skręcamy w lewo i jedziemy 50m

- Po lewej stroni widzimy bar "Pod Aniołem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...