Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :biggrin:

 

Nareszcie udało mi się zalogować!

Przede wszystkim dziękuję za rybkę zeszłotygodniową (zwłaszcza Zappie, który wziął na siebie rolę taszczenia plecaka...) i strasznie żałuję, że w środę nie mogłam się z Wami zabrać...

Ale z wielką chęcią wybiorę się raz jeszcze (i potem następny i następny i kolejny...) o ile ktoś się zgodzi na pasażera :biggrin: Mama już się w tym temacie doszkala, więc pewnie niedługo to ją będę molestować :)

 

Pozdrawiam ;)

Mopik vel Bachor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja sprzeta bede mial we wrzesniu to mam nadzieje ze zalapie sie jeszcze na rybke?? :flesje: Przyjmiecie ucznia Tomka K. ? :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marina jesteś WIELKA :) :flesje:

Pozytywnie Zakręcony Wariat, mile jest każdy widziany kto ma ochotę pośmigać w grupie a im grupa większa tym fajniej więc ogarniaj sprzęt i dołączaj :D

 

myślę, że na rybkę będziemy śmigać dopóki nie zrobi się -20 stopni C :biggrin:

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jak tylko przedluza mi umowe i wezme kredyt oraz zakupie moto to zjawiam sie przy pierwszej "rybkowej" okazji na miejscu spotkania.

 

Wtedy moge postawic wszystkim..............................po faworku :icon_mrgreen:

 

:flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Nareszcie udało mi się zalogować!

Przede wszystkim dziękuję za rybkę zeszłotygodniową (zwłaszcza Zappie, który wziął na siebie rolę taszczenia plecaka...) i strasznie żałuję, że w środę nie mogłam się z Wami zabrać...

Ale z wielką chęcią wybiorę się raz jeszcze (i potem następny i następny i kolejny...) o ile ktoś się zgodzi na pasażera ;) Mama już się w tym temacie doszkala, więc pewnie niedługo to ją będę molestować ;)

 

Pozdrawiam :)

Mopik vel Bachor

O! Cześć bachor! :P

Przyjemność po MOJEJ stronie :)

Nic nie mam przeciw molestowaniu bo TAKI plecak to fiu fiu!

Jeśli tylko będę miał miejsce to polecam się (a co! wytrzymam te zazdrosne spojrzenia :icon_razz: )

O! Bestia pierwszy już się odezwał! hahaha... :)

A mamy to nawet w to nie angażuj bo tak jak bestia powiedział, chętnych znajdzie się wielu, rzuć tylko hasło to się bić zaczną... :P

 

 

 

Pees,

Zapraszamy do powitalni i... nie przejmuj się pytaniami Klaudiusza przynajmniej może zobaczymy Twój tatoo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tylko siostra jakby kto pytał

No taaak w wieku nie wiele starszym od mojej córy :clap: :D

Ja u Zappy nie widziałem obrączki heheh

Czekaj... niech to przeczyta moja żona to będę miał przeje... :biggrin:

A obrączki to ja się nie wstydzę! :icon_evil: Właśnie na to najlepiej biorą... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Ech chłopaki... zawistne przycinki już się zaczęły... zazdrośnicy i tyle! :icon_razz: :biggrin:

Dam wam szansę następnym razem a Bachor i tak sam wybierze... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...