Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:buttrock: Jak zawsze :D

Moja żona będzie w domu dopiero o 18 :icon_biggrin: i napewno wcześniej nie wyjadę (z Marek) ponieważ siedzę z malutkim synkiem - 8 miesięcznym łobuziakiem. ;)

Jeżeli możecie to podajcie kierunek w którym mamy jechac a postaram się was dogonic bo nie chcę żebyście z mojego powodu przedłużali wyjazd.

:D :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być z przodu albo...

z tyłu... :icon_twisted:

widziałem że ten z tyłu zajmuje ProMotor to i możemy popatrzeć na wypociny i stres L-ek :icon_mrgreen:

 

Ps. A gdzie jest nasza gwiazda Kate??? Kate... Kate... dalej był... MarKov itd... ;)

 

 

Jetsem jetsem, ale niestety dziś nie dam rady się pojawić :( Z tego co mi wiadomo ostatnie rybki wypadały mniej więcej co dwa tygodnie, a tu tak nagle co tydzień.... Nie żebym Was nie chciała widzieć tak często, ale po prostu nie mogę sobie pozwolić na cotygodniowe blokowanie środowych wieczorów.

Do następnego razu i będę z Wami myślami :)

Pozdrawiam i chętnie zobaczę fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy się melduję i dziękuję za mega-udane bezpieczne śmiganko :biggrin: :icon_exclaim: :crossy:

 

Dlaczego mam post MArKov'a o 18:29 skoro mam ustawiony czas GMT+1 z automatyczną korekcją?

Edytowane przez Nowy Kubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Kubi byłeś tylko trochę szybszy :biggrin: Ja też już jestem. Odłączyłem się od grupy, bo kolega na czerwonej r6 miał mały problem. Byłem teraz pod 2oo ale nikogo z Was nie było, więc wróciłem do domu. Dzięki za miłe spotkanko i do następnego razu :icon_exclaim:

Edytowane przez bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wspolne smiganko :eek: bylo baardzo przyjemnie, pod koniec wakacji bedzie minimum 30 motocykli ;)

 

:wink: pozdrawiam i do nastepnej srody ;)

 

a faktycznie posty byly z 17 godzinki...

Edytowane przez DRAKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dotarłem dopiero do Pułtuska. od Serocka jechałem w deszczu ale miałem zabawę :wink: Dzięki za spotkanie. Powinniśmy jechać w tej samej kolejności i wtedy każdy wie kto jest za kim w razie czego hamujemy jak ostatniemu coś się stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam, że sobie posmigaliście, ja dzisiaj pracowałem do 21-ej i nie mogłem, a żałuję. Proszę pamiętac o niebieskiej r1- rafallo, ptaq itd ( ta fajoska zabawa w zapamietywanie). Następna rybka juz za 6 dni więc sie szykuje hihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bylo jak zwykle super :wink:

kolega miał problem z dźwignią zmiany biegów i od momentu jak się zatrzymaliśmy do warszawy musiał jechać na 3 ale dał rade :icon_question: :biggrin:

 

mówił, że też mu się podobało i jest chętny na nast wypad :clap:

 

do zob w przyszla srode ! ;)

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za fajowe towarzystwo i niezmienną frekwencję mimo zwiększenia intensywności "rybek" ;)

Mam nadzieję, że Ci co nie mogli tym razem dołączą za tydzień i będzie nas naprawdę duża kupa :banghead:

Kawalkada np 30 motocykli... hmm... puszkarze chyba nas przeklną... :banghead:

Teraz należało by naprawdę pomyśleć gdzie można w miarę sprawnie przedrzeć się taka ilością ... :banghead:

 

Ps.

Gratki dla kolegi który nie zraził się awarią i melduje gotowość na następną "rybkę" :) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...