Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja to nowy jestem w tym temacie, bo dopiero pierwszy sezon jeżdżę :) i może dlatego mam +100% do przyjemności z jazdy :D

 

A ja nie pierwszy i też mam 100% przyjemności. Dzisiaj się wściekłem, bo było rano -7 a musiałem wyjechać 6:15 więc po ciemku zupełnie. Myśle... eee... jest tak wcześnie to pewnie zdążę przed korkami, to może wezmę puszkę żony. No i co? I g***no! Odstałem jak pi**a rybia w Łomiankach jaki nigdy w życiu :banghead: . Więc teraz tak - czy jest mróz, czy leje, czy zimno, czy srymno

 

NIGDY WIĘCEJ PUSZKĄ DO PRACY NIE JADĘ!!!

 

 

pozdr

 

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pierwszy i też mam 100% przyjemności. Dzisiaj się wściekłem, bo było rano -7 a musiałem wyjechać 6:15 więc po ciemku zupełnie. Myśle... eee... jest tak wcześnie to pewnie zdążę przed korkami, to może wezmę puszkę żony. No i co? I g***no! Odstałem jak pi**a rybia w Łomiankach jaki nigdy w życiu :banghead: . Więc teraz tak - czy jest mróz, czy leje, czy zimno, czy srymno

 

NIGDY WIĘCEJ PUSZKĄ DO PRACY NIE JADĘ!!!

 

 

pozdr

 

 

No bywa, ale spróbuj przedłużeniem ul. Rolniczej do końca, czyli do stadionu w łoniankach i tu już "z górki" :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Igorku, a Ty zapewne wreszcie umyłeś swoją kozę i czekasz na wiosnę :icon_question: , bo cosik nie jeździsz. :rolleyes:

I tak, i nie. Tzn. koza nieumyta i nie jeżdżę, żeby jej bardziej nie brudzić. Solone było a ja nie mam takiej cierpliwości, jak ty, żeby każdą śrubkę pucować do czysta :icon_twisted: .

pzdr

 

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już trochę nieśmiało bo po raz kolejny ;) ale oragnizowany jest wypad na gokarty:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=108728&st=20

 

ja się wybieram, jeśli są jacyś chętni to ... DAWAJCIE :D

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był w środę w 2oo ?

Objawiłem się przed 2:00 i tylko barmana zastałem :icon_eek:

 

 

ja byłem w środę najpierw na Torwarze

następnie poleciałem objazdem po Wawie i wstąpiłem do 2oo, ale poza 3 kolesiami (nie rozpoznałem żadnego z nich - no może jeden to był barman) nie było nikogo. Zawinąłem się więc do domu:)

 

Albo polepszymy komunikację i organizację albo rybki będziemy jadać osobno aż do ... roztopów?

 

pozdrawiam

ciągle jeżdżący uLu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymując tradycję jeśli tylko daję radę na rybkę to odwiedzam Torwar.

Z uwagi na zimę późniejsza ustawka np. 18-18.30 i jazda głównie do 2oo jest zrozumiała ale ustawianie się tam z marszu pretenduje do tematu 'wypad do 2oo :)' a nie 'na rybkę??' :icon_razz:

To napisałem ja - zappa - nie Jarząbek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

W końcu się zebrałem i zadaję pytanie zapewne profanujące cały temat:

 

Gdzie jest ten chol...rny 2oo bo nie wiem?

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_idea: :icon_rolleyes:

 

Uuu - stary. Ale żeś zapytał;) Z tego co pamiętam: w prawo, lewo, prawo lewo i na łuku już masz:)

Lokalizacje to mają, niech ich wydech strzeli :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...