Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak z przejazdami w tym roku ale wieczerza to napewno nie ostatnia.

Jezus, może zamiast na chleb i wino zwołać grupę na wódkę i golonkę do 2oo albo i gdzie kolwiek?

Co na to rybkowicze, żeby spotkać się przy jakiejś byle okazji? No chociażby z okazji Barbórki (oczywiście dzień wcześniej w środę) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bylem na ich stronie - nie ma zadnej info, ze zamykaja/przenosza tor. W grafiku rezerwacji sa zarezerwowane terminy nawet w grudniu...

Wiec o co chodzi?

 

Spoooko - nie tak od razu;) Dopiero teren został sprzedany. Pewnie mają jakiś okres karencji. Plany na sklepik, pozwolenia, łapówki i diabli wiedzą co jeszcze - a u nas to trochę trwa.

 

Troszke nieładne pytanie mam :wink:

Może ktoś ma garaż z kanałem? Potrzebuje oleum wymienić w puszce i służę pifkiem do towarzystwa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybką nazwałem jednoosobowy przejazd do 2oo.Tam z Jesusem zasiedliśmy do tradycyjnej golonki i tostów. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Jak opuszczaliśmy lokal to aż mnie zatelepało kiedy mod-ek wsiadał na swojego ''jamnika''.

Edytowane przez Jesus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zulus , ja służę kanałem :) Trochę niewygodnie się do niego wczłapuje, ale oleum wymienia się bez trudu :) Daleko byś nie miał :wink:

Przepraszam panów ale to jest forum motocyklowe.... :biggrin: :biggrin: takie pytania to na www.odloty.pl :D:D tam duzo ludzi służy kanałem... haahhaha :biggrin: :biggrin: przepraszam nie mogłem się oprzec :crossy: :flesje: no a o oleum to pamiętajcie no:D:D bo bez niego sie ciezko wczłapuje:D:D hahaha

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niby nic z procentami nie pilem a wyszlo mi 9 osob. Niczego tez nie palilem ;)

No ale 'na rybce' bylem pierwszy raz, to moze sie nie licze ;)

Bylo milo, ciesze sie, ze w koncu poznalem kilka osob :)

Pisałem o starych bywalcach rybki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "rybka" już na stałe (tzn w sytuacjach gdy pogoda nie dopiusje) przeniosła się do 2oo?. Bo tłuc się puszką na torwar mi nie pasuje za bardzo... ale SKMką do 2oo czasem bym mógł podjechać :flesje:.

Chyba tak. Ja byłem puszką koło 21 w 200. :buttrock:

Edytowane przez Teosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...