Skocz do zawartości

WYPADEK KOLEGI Z FORUM


Rekomendowane odpowiedzi

No więć koledzy i koleżanki , jadę dziś odwiedzić Maćka , kto ma ochotę mi towarzyszyć?

ja bede w szpitalu na 16 ...wiec jakiś może spocik o 15 w jakimś miejscu w wawie i ruszymy do niego?

jakies propozycje?

 

To powiedz mu ze majkelpl Tobie tez towarzyszy, ale tylko wirtualnie :clap:

Kurde, dwa miechy w gispiorze .............

To sobie nie pojezdzimy :D

No, ale za to pewnie co nieco ;) i pogadamy

ps. A Aski sie nie czepiejcie bo jeszcze wam lomot spusci :crossy:

A jeszcze sie temu dostanie co wyzwal Ja od starszej Pani :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno na forum "pomarańczowy " udzielał mi rad co do zakupu dobrego kasku. Mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia. Jeśli ktoś będzie u Niego w odwiedzinach to proszę go ode mnie też pozdrowić. Mieszkam przy germanskiej granicy , więc fizycznie jest to mało możliwe. Trzymaj się Orange Rider. Jak tylko bedziesz mógł wróć na Forum. Porter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak juz ktos zauwazyl - nie da sie czytac postow Aski.. oczy bola jak sie probuje jednak.

 

 

EE..tam.Ja się przyzwyczaiłam :rolleyes: A nawet czytam z przyjemnością . I nie ma problemu z szukaniem jej postów na forum :banghead:

 

Wracając do meritum: Szybkiego powrotu do zdowia życzę Pomarańczowemu! Miał naprawde paskudnego pecha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słowo. Conanowi oczywiście za pozamiatanie z ulicy, zabezpieczenie tego i owego oraz liczne wizyty, Jerzowi za zajęcie się sprzętem.

Właśnie wróciłem do domu ze szpitala. Złamano kość piszczelowa oraz strzałkowa, tuż nad kostką, jak to opisał felczer: wieloodłamowe złamanie. Miałem operację, wstawili mi jakieś wolframowe płytki na wkręty i śruby, kość strzałkową zdrutowali. Za rok mają ze mnie wyjąć to żelastwo. Tymczasem mam częściowy gips, na szczęście kolano ruchome. Zwolnienie z roboty na 3 miechy, ale lekarz mówi, że na pół roku będzie. Masakra.

 

Cóż - ten sezon tylko wirtualnie.

 

Pozdrawiam wszystkich i przyczepności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...