Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem szukam sobie moto i znalazłem:

 

http://www.allegro.pl/item371700314_yamaha_tzr_125.html

 

Posiadacze tzr, powiedzcie mi na co szczególnie zwracać uwage przy kupnie tego modelu? Czy to uszkodzenie idzie łatwo naprawić tj czy idzie dostać takie owiewki? może ktoś kojarzy tą konkretną sztukę?

Kurcze nie wiem o co pytać nie wiem jak sie do tego zabrać, a pasuje mi kupić moto i ta sztuka jest blisko mnie. CZy raczej sie nie bawić jak była rozalona (pewnie sie położył na bok).

 

Jak myslicie? Doradzcie? i w ogóle będe wdzięczny.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzicie ze za tą cene to można jeszcze sie zmieścić z zakupem owiewek itd?

Co tdo rocznika to wydaje mi sie ze bardziej bedzie się liczył stan, bo buda przeciez jest ta sama co w tych nowych tylko tamte mają inne wzory malowania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stan wizualny jest raczej średni.

Jeśli już byś był zainteresowany tą sztuką to zawsze interesuj się najbardziej silnikiem. To to chyba sam wiesz, owiewki można kupić, pomalować, posklejac itp koszt tego nie jest duży, a jak silnik już "zdycha" to lepiej odpuścić sobie sztuke.

Przy ew ogledzinach poproś sprzedającego żeby zgodził się na ściągnięcie bocznych owiewek i oglądnij wszystko masz wtedy jak na dłoni (lepiej ten zabieg wykonać po jeździe próbnej, mozna wtedy zobaczyć czy po zagrzaniu nic nie cieknie z silnika/gaźnika)

Przegon moto oczywiście porządnie, jak będziesz miał pewność co do stanu to wtedy negocjuj, :(

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.125.pl tu na forum pytaj to sie dowiesz, wersji bylo sporo i nie od kazdej chyba owiewki pasuja mimo ze na 1 rzut oka niby identyczne.

 

przy okazji moze na tym forum znajdziesz kogos kto cos ciekawego sprzedaje bo ta nie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...