Skocz do zawartości

KTM lc4 640 wyciek oleju , brak kompresji


maciej1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to raczej nie wina mieszanki , albo tlok pocalowal zawor , albo zmeczenie materialu tloka , daj fotki glowicy

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi Nitoman...

 

Jeśli zderzył się zawór z tłokiem to przyczyn może być kilka min. Zużyty napęd rozrządu w skutek czego przeskoczył rozrząd , nie właściwe uszczelki pod głowicą / cylindrem, ew. jakieś problemy z prowadnicą, trzeba by to sprawdzić. Jakieś prace z moto poszły do przodu?

Edytowane przez Lucass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec czesci kupioone i wlasnie sie skladaja w calosc... zdjecie glowicy wrzuce niedlugo gdyz bardzo jestem ciekaw czy pomoze to cos w okresleniu przyczyny ,,, ale mam pytanie ,, dorabialem sobie wszystkie uszczelki prywatnie i jest troszke zle na wzór zrobiona bo otóż czy uszczelka pod glowica miedziana moze miec mniejsze wymiary niz otwory w glowicy ?? srednica otworu w uszczelce ma 1 cm a w glowicy ok 2 cm ... ?? dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoszczedziles 100 zl , teraz bedziesz myslal , wytrzyma czy nie :D , co jak co ale pod glowice kupil bym dobra uszczelke akcesoryjna.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożyłem motor ale kurcze martwi mnie troche ,,, otorz po odpaleniu ( nie mialem założonego aby wiatraka od chlodnicy ) ktm sie tak zagrzał ze rura do czerwoności ... az strach myslec zeby gdzies wyjechac ... macie jakies pomysly czy coś źle zrobiłem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...