Skocz do zawartości

Wymiana moto na większy - prośba!


IRON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś pomóc w dylemacie? A konkretnie chcę zmienić moto (obecnie VN 750) i myślę o czymś większym. Moje typy (cena i wygląd) to: SUZUKI INTRUDER 1500 VL lub KAWASAKI VN 1600 z lat 2003 -2004. Nie mam o tych modelach praktycznie żadnej wiedzy i dlatego aprosze o poradę (jak się prowadzą, awaryjność, wygląd). Może ktoś miał do czynienia z obym modelami? Z góry dziękuję za opinie i proszę nie pisać ze mam poszukać w archiwum, bo szukałem i nie znalazłem takiego porównania.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze miejsce na zobaczenie obu maszyn to zlot.Tam sobie dobrze obejrzysz maszyny i na zywo pogadasz z właścicielami a oni o swoich maszynach mogą gadać bez końca.P.S. ja też myślę o zmianie moto na wiekszy.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... awaryjnością? w motocyklach tej klasy? nie ma takiej opcji - no, chyba, że jakaś "mina". czytuj PITERA, ma chłop rację, jak nie dosiądziesz to nie będziesz miał porównania.

dla mnie ładniejszy jest vn, żaden motocykl nie ma tak pięknego zbornika ;)

pozdrawiam

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem miesiąc temu ten sam problem, wymieniałem VN 750 na "coś" większego. Po kilku dniach wertowania ofert i zmianach co do wyboru, przypomniało mi się że mój kolega przywiózł Intrudera C 1500 przed trzema laty nowego z Francji i nie jeżdził na nim, bo jego to nie interesuje. Motocykl stał trzy lata ( za dużo chciał) w ogrzewanym salonie samochodowym, ale miał już trzy lata i dzięki temu kupiłem go po dość atraakcyjnej cenie.

Tak że przypadek sprawił ze akurat nabyłem ten model, bo pewnie jeszcze do dzisiaj bym się zastanawiał, radził, analizował itd. Moimi typami na tamten czas był DS 1100 i WS 1600. Musisz gdzieś na zlocie przypasować się do tych modeli i jeśli ci leżą to może potem też wypatrzeć taką okazję a marka to już będzie rzecz wtórna.

Pozdr. i zyczę udanych łowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny forumowicz, ktorzy nie zna opcji szukaj albo portalu Google... :flesje:

Kolejny "madrala" co myśli że można znaleźć wszystko i na konkretny temat. Jak Ci kolego to przeszkadza to nie czytaj w ogóle.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "madrala" co myśli że można znaleźć wszystko i na konkretny temat. Jak Ci kolego to przeszkadza to nie czytaj w ogóle.

Tak sie sklada, ze o to co pytales to jest mnowstwo informacji w sieci jak i na tym forum...

Troche checi i bys mial znacznie wieksza wiedze.. .ale po co? wystarczy zalozyc tysieczny taki sam temat

bo ktos "za nas" odwali robote, co "leniuszku"? :D

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Tobą całkowicie zgadzam,było już tysiące tematów o wyższości świąt Wielkanocnych nad świetami Bożego Narodzenia.Więc szukajcie ludzie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...