Skocz do zawartości

Komar wraca!!


Manulo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety u nas cena 3 000zł to minimum opłacalności produkcji (a i tak jest za wyskoka)

Jak byśmy mieli wybierać między jakąś używaną japonią, a komarkiem, to chyba odpowiedź

jest jasna, tym bardziej, że 3 000zł to jest ta wersja najtańsza.

 

Jak będą w salonach, to muszę to zobaczyć!!!!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajnie zeby zrobili komara ścigacza 50ccm 8)

 

No pewnie ze fajnie by było ale dla mnie by starczyło żeby robili coś w stylu charta/simsona z lekkim odnowieniem designu i jakimis ciekawymi nowszymi rozwiązaniami technicznymi (nowszymi od starych rometów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem go w gazecie i powiem jedno - jeśli to ma być nowy komar, to niech k*rwa nawet produkcji nie zaczynają. W ten sposób chcą zniszczyć historie motoryzacji polskiej. To g*wno nie zasługuje na nazwe komar. zresztą to coś widziałem 3 lata temu na żywo . . .czyżby jużwtedy myśleli o reaktywacji komara ;)

Moim zdaniem jeśli chcą reaktywować komara to powinni sami coś wymyśleć i skożystać z silników np. minareli itp a nie sprzedawać coś tam pod inną nazwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem go w gazecie i powiem jedno - jeśli to ma być nowy komar, to niech k*rwa nawet produkcji nie zaczynają. W ten sposób chcą zniszczyć historie motoryzacji polskiej. To g*wno nie zasługuje na nazwe komar. zresztą to coś widziałem 3 lata temu na żywo . . .czyżby jużwtedy myśleli o reaktywacji komara  ;)  

Moim zdaniem jeśli chcą reaktywować komara to powinni sami coś wymyśleć i skożystać z silników np. minareli itp a nie sprzedawać coś tam pod inną nazwą

 

Zapewne nie widziales Komara tylko Ankura cos tam.Tez gowno nie z tej ziemi ogladalem go w katalogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie widziales Komara tylko Ankura cos tam.Tez gowno nie z tej ziemi ogladalem go w katalogu

Nie wiem - możliwe, w każdym badź razie zdjęcie tego sprzęta było przy tytule "komar reakywacja" czy jakos tak

 

Obawiam się że Redasowi chodziło o tego którego widziałeś na żywo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...