Skocz do zawartości

Komar wraca!!


Manulo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

myśle ze to bedzie jak z tymi nowymi WFM a w najlepszy przypadku jak w nowej polskie Aquili o przepraszam w Junaku. ech buuuuuuuulchit i tyle. :banghead: :banghead: :banghead: Ale jak by nie bylo ... pomysl szlachetny. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZGadzam się w 100% z Pawłem - pomysł szlachetny, ale do jego realizacji trzeba kosztów, a wątpię żeby ktoś po "sukcesie" nowych WFM zgodził się być sponsorem nowego Komarka. Chyba że ktoś sypnie kase z własnej ręki (ten pomysłodawca) i mu tow wypali... W co bardzo wątpię. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno styknąć... No to teraz trzeba wynajmować jakieś pomieszczenie - jak ktoś coś znajdzie to prosimy o napisanie! Rzecz jasna żeby to było gdzieś płatne jakieś 10gr na miecha bo wiecej nas nie stac :mrgreen: A tak na powaznie to ja pier*ole. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam pomysl!! Bedziemy kupytwać jakieś rosyjsckie motocykle (Jak w przypaku WFMki) lub koreańskie Aqile (Jak w przypadku junaka) i bedziemy przyklejac nalepki KOMAR. :banghead::banghead::D No co?? Junak motor Poland tak robi. A z ta WFM bylo podobnie. CO wy na to? Oczywiscie ceny naszych komarow nie bede mocno odbiegac od konkurencyjnych modeli japonskich jak to sie ma sprawa z Junakiem czy WFM. (Oczywiswcie nowymi) Potem rozszezymy dzialalnosc, bedziemy sprzedadac maluchy pod logo Ferari za cene skody oktavi... A dlaczego nie?? Inni tak robia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po obejrzeniu artykuliku w ŚM sądzę że te komary to będzie wielki niewypał - w sklepie moto w moim mieście podobne cuś stoi już od roku i chętnych brak (ma 2 osobową kanapę, kuferek, "owiewkę" i kosztuje 3600) A Wy ja widzicie przyszłość komarka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...