Skocz do zawartości

Ślub Radom


Arkadiusxmoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - parada udana, bylismy, - moto duzo - ale ZJEB dla organizatora staszny !! ZABRAKLO WODKI na kilka motocykli, widzialem wkurweinie w oczach, sam od jakiegos pacana dostalem 3 flaszki i kazal rozdac na jakies 6-10 moto - IDIOTA i c*el wg mnie @@ zasada na praradzie powinna byc jedna i - ile moto - tyle flaszek !!

jednym slowem - najlepszego mlodym ale dali dupy z wodka strasznie !!

 

potwierdzam... czego jak czego ale wodki to zabraknac nie powinno... poza tym to parada udana... ale ale i ten kamerzysta jakis "dziwny" zamiast przejechac z nami chociaz kawalek przez miasto to pojechal na sale

powinien pokrecic chociaz kilka minut na miescie a potem wyrwac na sale zeby sie rozstawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - parada udana, bylismy, - moto duzo - ale ZJEB dla organizatora staszny !! ZABRAKLO WODKI na kilka motocykli, widzialem wkurweinie w oczach, sam od jakiegos pacana dostalem 3 flaszki i kazal rozdac na jakies 6-10 moto - IDIOTA i c*el wg mnie @@ zasada na praradzie powinna byc jedna i - ile moto - tyle flaszek !!

jednym slowem - najlepszego mlodym ale dali dupy z wodka strasznie !!

:) :) :flesje:

tutaj extra pasują słowa biedrony z "młodych wilków":

"wiedziałem, qrwa wiedziałem, że się coś spierdoli"

każdy uczy się na własnych błędach, my też- pierwszy i ostatni raz do obcego :P

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj extra pasują słowa biedrony z "młodych wilków":

"wiedziałem, qrwa wiedziałem, że się coś spierdoli"

każdy uczy się na własnych błędach, my też- pierwszy i ostatni raz do obcego :)

a ja mialem garsc cukierkow i tysiace muchek majowek na szybce kasku :cool:

ale moto-parade jak zwykle extra... potrafimy sie zebrac panowie i panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - parada udana, bylismy, - moto duzo - ale ZJEB dla organizatora staszny !! ZABRAKLO WODKI na kilka motocykli, widzialem wkurweinie w oczach, sam od jakiegos pacana dostalem 3 flaszki i kazal rozdac na jakies 6-10 moto - IDIOTA i c*el wg mnie @@ zasada na praradzie powinna byc jedna i - ile moto - tyle flaszek !!

jednym slowem - najlepszego mlodym ale dali dupy z wodka strasznie !!

 

nie przesadzaj stary. U mnie na paradzie sie zapowiedziało 70 moto i jakbym miał dac kazdemu po flaszcze to sory - wiecej wodki pojdzie niz na weselu. Mogliscie sie styknac na miejscówce zapalic gryla i obalić wodeczke.

I tak nie myse ze az tyle (70) maszyn przyjedzie, ale i tak nie zamierzam robic 2 wesel 1 dnia. :D - to jest tak zwana zaszczepka ,a kazdy motocyklista jest zawsze uzbrojony. Co innego jak masz swoich kumpli 5 czy 10 to mozesz sobie na to pozwolić.

 

 

ps

Młodzi sto lat!!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było 16 maszyn i każdy dostał, nawet kuki który wcześniej uciekł na jednym kole :lalag: , ale odwiedziłem go i odebrał, zapomniałem chyba tylko o łysym bo przyjechał na 15 minut i zniknął :P

TRADYCJA TO TRADYCJA PANOWIE :icon_twisted: Cieszcie się,że już niema tak, jak kiedyś, czyli dawało się tyle ile każdy miał pojemności w swoim moto :bigrazz:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Cieszcie się,że już niema tak, jak kiedyś, czyli dawało się tyle ile każdy miał pojemności w swoim moto :banghead:...

 

Ta opcja bylaby szczgolnie korzystna dla szczeniaka :) :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez styka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...