Skocz do zawartości

..:15 CZERWCA 2008 WIZYTA W DD Warszawa:..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie się przyłączę jak tylko czas pozwoli, dla dzieciaków zawsze warto, mam nadzieję, że "wiek" sprzętu nie jest kryterium wykluczającym....

 

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez Dufus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłączę jak tylko czas pozwoli, dla dzieciaków zawsze warto, mam nadzieję, że "wiek" sprzętu nie jest kryterium wykluczającym....

Pozdrawiam...

 

Myślę, że będziesz miał większe wzięcie niż wiele "współczesnych" sprzętów :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁL!

Lublin też przyjedzie i jest chętny do pomocy ;) :D

Tylko moto w serwisie i nie wiem czy wypuszczą je do 15 czerwca.

Ale to bez znaczenia bo pomagać mogę i dostarczyć małe co nie co również :biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

Tylko czapeczkę na łepek założyć muszę bo po imprezie w Lublinie 1 czerwca ,która rozkręciliśmy w Szpitalu Dziecięcym to udaru słonecznego dostałam i napitalała mnie głowa. Teraz nakaz nosić czapeczkę od dochtora mam.

Moherek sobie przywdzieję :wink:

 

Do Zobaczenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczyk w piłkę obowiązkowo !!! (zabrać ciuchy ba przebranie, żeby nie było narzekania potem)

W poniedziałek, będę jeździł po urzędach i postaram się załatwić alejki.

 

 

Florek, wierzę że dasz rade załatwić alejki, trzymam kciuki.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałem powiedzieć/napisać że Nadiq jest na prawdę bardzo fajna :-)

 

Po drugie dodzwoniłem się do urzędu, pani była bardzo miła i pamiętała nas z zeszłego roku. Powiedziała, że postara się pomóc. Wysłałem pismo z planem imprezy, czekam na odp.

 

Po trzecie, w związku z tym że na imprezie pojawiają się nie tylko bywalcy fm, jeżeli przekazujecie komuś informację o imprezie, przekażcie również żeby się zarejestrowali. Ułatwi nam to znacznie organizację jazd itd..

 

I mam nadzieje że żaden głąb na r6 nie będzie kręcił bączków na trawie w tym roku...

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...