Skocz do zawartości

yamaha wr 400 papiery??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

 

tak się złożyło że wygrałem aukcję yamahy wr 400 na ebay.de - facet mowi ze yamaha nie ma przegladu bo ma zalozony sportowy tłumik , posiada natomiast Brief (czy jak to się tam pisze) , czy taki motur zarejestruje w Polsce jak go przywiozę ??

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tak się złożyło że wygrałem aukcję yamahy wr 400 na ebay.de - facet mowi ze yamaha nie ma przegladu bo ma zalozony sportowy tłumik , posiada natomiast Brief (czy jak to się tam pisze) , czy taki motur zarejestruje w Polsce jak go przywiozę ??

 

dzięki i pozdrawiam

 

 

 

jak brief mały i duzy to chyba nie musi miec przegladu zeby go zarejstrowac,tylko musza byc oba briefy mały i duzy w polsce i tak musisz zrobic przeglad zeby go zarejstrowac a on sprzedajac go Tobie i tak go wymeldowuje u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak brief mały i duzy to chyba nie musi miec przegladu zeby go zarejstrowac,tylko musza byc oba briefy mały i duzy w polsce i tak musisz zrobic przeglad zeby go zarejstrowac a on sprzedajac go Tobie i tak go wymeldowuje u siebie.

 

no włanśnie widziałem że coś się pozmieniało w tych papierach , kiedyś wystarczał tylko brief.

Czyli rozumiem że do Polski muszę zabrac mały i duży brieff i nie bedzie problemu z rejestracja tego ??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak transportujesz moto?kurierem?ile kosztuje taka impreza?(z niemiec)

 

 

.ja wkładam do focusa combi , zdejmuszesz koła, błotniki i przednie lagi i wchodzi nawet do corolli hatchbag - mam to już przetrenowane z moja yz 426 :biggrin:

 

wyglada to tak :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...f9f373d919.html

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ja wkładam do focusa combi , zdejmuszesz koła, błotniki i przednie lagi i wchodzi nawet do corolli hatchbag - mam to już przetrenowane z moja yz 426 ;)

 

wyglada to tak :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...f9f373d919.html

 

To mega połączenie: cross i hatchback :)

Bardzo mi się podoba. :biggrin: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra.a orientuje się ktoś jaki byłby koszt przesyłki moto z niemiec?

 

 

przesłąnie motoru z niemiec zalezy od odległości , 680km w jedna strone 300-400Eurokosztuje w zaleznosci czy kierowca wezmie coś wiecej czy tylko pojedzie po motur

 

 

dodzwoniłem się do tego szkopka mi mówi mi że ten motur ma tylko jeden Briff , będzie to się jakoś dało zarejestrwa w Polsce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłąnie motoru z niemiec zalezy od odległości , 680km w jedna strone 300-400Eurokosztuje w zaleznosci czy kierowca wezmie coś wiecej czy tylko pojedzie po motur

dodzwoniłem się do tego szkopka mi mówi mi że ten motur ma tylko jeden Briff , będzie to się jakoś dało zarejestrwa w Polsce ??

 

 

 

zadzwon do wydziału komunikacji u siebie w miescie i zapytaj nie wiem na 100% jak jest z moto w przypadku auta obowiazkowo mały i duzy brief.

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... w naszym pięknym kraju wszystko zależy od upodobań regionalnych w urzędach. Ja dogadałem się z urzędniczkom i jechałem pewien, że wracał będę z blachą do moto. A na miejscu inna urzędniczka powiedziała, że tamta koleżanka się nie zna i brakuje mi kilku rzeczy... Przy okazji dowiedziałem się, że gdybym mieszkał tak ze 100 km dalej os Warszawy to zarejestrowałbym motorek bez najmniejszego problemu.

 

Najlepiej gadaj z jedną konkretną osobą w swoim urzędzie a nie pytaj na tym forum bo możesz się zdziwić tak jak ja.

 

A przy okazji - Quad to: auto kabriolet, motocykl czy ciągnik rolniczy? Jak myślicie?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... w naszym pięknym kraju wszystko zależy od upodobań regionalnych w urzędach. Ja dogadałem się z urzędniczkom i jechałem pewien, że wracał będę z blachą do moto. A na miejscu inna urzędniczka powiedziała, że tamta koleżanka się nie zna i brakuje mi kilku rzeczy... Przy okazji dowiedziałem się, że gdybym mieszkał tak ze 100 km dalej os Warszawy to zarejestrowałbym motorek bez najmniejszego problemu.

 

Najlepiej gadaj z jedną konkretną osobą w swoim urzędzie a nie pytaj na tym forum bo możesz się zdziwić tak jak ja.

 

A przy okazji - Quad to: auto kabriolet, motocykl czy ciągnik rolniczy? Jak myślicie?

 

 

stawiam na kabriolet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... w naszym pięknym kraju wszystko zależy od upodobań regionalnych w urzędach. Ja dogadałem się z urzędniczkom i jechałem pewien, że wracał będę z blachą do moto. A na miejscu inna urzędniczka powiedziała, że tamta koleżanka się nie zna i brakuje mi kilku rzeczy... Przy okazji dowiedziałem się, że gdybym mieszkał tak ze 100 km dalej os Warszawy to zarejestrowałbym motorek bez najmniejszego problemu.

 

Najlepiej gadaj z jedną konkretną osobą w swoim urzędzie a nie pytaj na tym forum bo możesz się zdziwić tak jak ja.

 

A przy okazji - Quad to: auto kabriolet, motocykl czy ciągnik rolniczy? Jak myślicie?

 

 

na ciągnik - można tez na pług go zarejestrowac, wtedy vat odliczycszw calosci :P

 

 

słabo z tymi papierami, może byc zonk jak to przywioze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...