Skocz do zawartości

JÓZEFÓW, OTWOCK, OKOLICE


marchewa1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

Czy latacie do pracy motorkami?Jeśli tak to chętnie po pracy możemy się spotkać i na Siekierkowskim przeciągnąć nasze maszynki...

Ja pracuję na Słuzewcu i Siekierkowski "zwiedzam" ok 17.30.

 

Cześć Tederek,

Niestety moja żoneczka nie chce nawet spojrzeć w stronę mojego moto :icon_mrgreen: , a co dopiero zażartować na temat przewożonych laleczek.Fakt że kupiłem go sobie na imieniny a żoneczka dowiedziała się o tym zakupie podczas imprezki imieninowej czyli dwa tygodnie później.Z tego co widzę to swoją możesz nosić na rękach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jak za mnie wychodziła, to już wiedziała, jaką mam pasję.

Niestety niedługo przed tym, jak się poznaliśy sprzedałem swój motór.

Potem było 9 lat przerwy (i jej spokoju :icon_mrgreen: ) i oto mam nowego sprzęta... :icon_mrgreen:

No i wraz z tym zaczęła ją boleć głowa...

Ale spoko, właśnie dzisiaj dzwonił do mnie koleś ze sklepu, że ma do odbioru zamówionego dla mojej lubej J-Winga więc mam nadzieję, że jak tylko się ze mną śmignie na miłą przejażdżkę, to nerwy jej trochę odpuszczą... (OBY!)

 

Rowmar - ja niestety nie śmigam do roboty na moto, tylko w służbowej puszce :lapad:

Edytowane przez goramo

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów!

 

Ja mieszkam w Międzylesiu. Od sierpnia śmigam czarno-srebrnym M800 :)

 

Chętnie spotkałbym się z kimś z okolicy i nawiązał nowe znajomości :)

Z moich znajomych to mam tylko jednego kumpla "zarażonego" motocyklami, ale on mieszka w centrum i rzadko mamy okazje razem pojeździć.

 

Co prawda z czasem jest różnie - wiadomo: praca, rodzinka, dziecko itd.... ale może jakoś uda się kiedyś zgrać na małego spota :)

 

 

Ja też w Międzylesiu mieszkam. Może uda się jakoś polatać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasmi fajnie jest polatać troche wolniej.

Ewentualnie zawsze moge od taty moto pożyczyć, ma BMW R1200C więc tu juz nie ma problemu.

 

Moje moto jest w serwisie i pewnie najwcześniej odbiore w przyszłym tygodniu.

 

W sobote na pewno do 14 jestem w pracy. Potem jest jeszcze mały problem tak jak koledzy wyżej pisali żona czasem ma jakieś ale. Ale jakoś sie zobaczy.

Edytowane przez Pawel0503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszcie Panowie w temacie, jak będzie jakaś ustawka w weekend to pewnie się podłącze, urzęduje w Otwocku i latam prawie codziennie, na szczęście moja Żonka nie ma nic przeciwko, a wręcz przeciwnie, planujemy zakup turystycznego sprzeta i latanko razem :D

 

pozdrawiam Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel 0503 - nie mam nic przeciwko, ale tak jak tedarek napisał - to trochę inna liga jeśli chodzi o nasze sprzęty :biggrin:

Ja bym musiał wyciskać ostatnie soki żeby jako tako sie ciebie trzymać, a ty byś się denerwował co tak wolno... :biggrin:

 

A na poważnie - myślę, że nie byłoby tak źle. O ile jeździłbyś normalnie i nie traktował gazu w kategoriach On/Off.

 

 

Ja dzisiaj zakupiłem nowy garnek - dla żony głównie, ale że ona trochę przeziębiona, to zrobiłem kilka rundek sam coby sprawdzić jak się hełm na głowie trzyma.

No i niestety znowu ciężka rozmowa...

 

 

...echh...

 

Niechciałby może kto kupić żony - tanio opchnę.

Jakby co to mogę wystawić na allegro BCM :icon_mrgreen: :buttrock:

 

JOKE of course :biggrin:

Edytowane przez goramo

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od początku sezonu moge latać prawie z kazdym tylko, że mi troche wiatr przeszkadza ;-)

 

A co z sobotnią ustawką? Jesli się kumpel rozchoruje i nie bedę mu pomagał chałupy (w Jozefowie) remontować to będe miał wolna sobotę i koło południa jak jest ciepło można by ze 100-200km zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio oglądałem progoze pogody to na niedziele zapowiadali deszcz, ale jak to z pogoda nigdy nic nie wiadomo. Zajrzyj jutro wieczorem na forum. Jak pogoda pozwoli to możemy gdzieś wyskoczyć.

o.k. czekamy na pogodę, :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...