Skocz do zawartości

JÓZEFÓW, OTWOCK, OKOLICE


marchewa1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18:30 - odjazd spod cukierni Sosenka przy parku miejskim w Otwocku

http://www.gastronauci.pl/6529-cukiernia-sosenka-otwock

 

50-tką na Mińsk i lewo na 62, chyba najprościej

 

pozdro

ja spadam z domu koło 15.00 :crossy: Też jadę przez Mińsk. Do zobaczenia na miejscu. :flesje:

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Klub Motocyklowy Zryw Otwock, zaprasza motocyklistów z Otwocka i okolic, od 14 października do końca marca, na co tygodniowe Dni Otwarte w każdy piątek od godziny 19. Na dniach otwartych będzie można zapoznać się z naszym klubem, obejrzeć nasz club house, posłuchać muzyki, także na żywo. Zapraszam serdecznie.

Javol.

Pres. Zryw Otwock

Club House ul Poniatowskiego 7, 05-400 Otwock

www.zrywfgotwock.pl

post-43231-0-40171600-1318411478_thumb.jpg

Edytowane przez javol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

we środę, o ile pogoda pozwoli, szykuje się wypad na pokaz fontann na podzamczu :)

w tygodniu żadko miewam czas żeby polatać ,raczej w sobote lub niedziele .

w przyszłą sobote jest zlot Gryf Party- Liw koło Węgrowa , wybierałem się ale dostałem zaproszenie na ślub i wesele (wybieram wesele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no i ko....a pytanie jak mnie z mojego forum przeżuciło w to miejsce ;-) nie mówie że czuję suę obco ale ciut zdziwiony jak i co.... :-)

 

Trochę jak pijana laska po dobrej iprze :-)

 

Chociaż ZQ23 mieliśmy możliwość razem latać więc pozdro i szacun :-) i do następnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no i ko....a pytanie jak mnie z mojego forum przeżuciło w to miejsce ;-) nie mówie że czuję suę obco ale ciut zdziwiony jak i co.... :-)

 

Trochę jak pijana laska po dobrej iprze :-)

 

Chociaż ZQ23 mieliśmy możliwość razem latać więc pozdro i szacun :-) i do następnego :-)

 

spoko Szybki :cool:

widzę, że popłynąłeś z "tematem" :laugh:

pozdro.

 

chciałbym skoczyć dziś na cargo, ale i meczyk bym looknął. sam nie wiem co lepsze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...