Skocz do zawartości

Kilka zdjęć simsonów


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są najlepsze' date=' to fakt, ale mając do wyboru idealnego Simaka i lekko przykatowaną DT 50 na przykład, wolałbym to pierwsze. Pozdro.[/quote']

 

A majšc do wybory simaka enduro - stan igła lub dobrš DT 80 zarejestrowanš na motorower to co byĹ wybrał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym miejscu pytanie robi się trudniejsze. Wiadomo simson igiełka, super sprawa. DT80, mocne, nowe.

Ale w obu przypadkach w terenie lekko mieć niebędą. Tu raczej DT bije o głowe simsona. Ma w końcu chłodzenie cieczą więc można jeździć bezprzerwy. I wiele nowinek technicznych w silnku dzięki którym jest mocniejszy. A w simsonie: stare sprawdzone mechanizmy i niezamocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę z Wami się kłucić' date=' ale powiem, że DT chodzi wyjątkowo bezpłciowo. [/quote']

 

Sorki za to pytanie ale co to znaczy "bezpłciowo" :?: Tzn. cicho, leniwie, zależnie od wiatru :banghead: Możecie mi to rozjaśnić :?: Dzięki z góry :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, gdyby to było DT 50

 

i tu nie rozumiem ... DT5 takze jest mocniejsze od sima itd. Chyba ze kogos odstrasza wyglad retro (i tak nowszy od sima :twisted: ) a chlodzenie ... niestety takie same.

Ale zauwaz ze model MX (okragly) jest tanszy od LC. A wiec za 3 000 dostaniesz igilke tak jak simsona (prawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ciebie, to w końcu jest rzecz gustu, chociaż rodzina DT'tek jest blokowana, powiem szczerze że kiedy kupiłem DT to miała zablokowany wydech, i dziwny odgłos wydawała Ale tak i tak kiedy się przesiadłem z Simsona miałem taką minę i pomyślałem "ale to idzie"

PS zapodaje fotki mojego poprzedniego sprzęta - zielonego Simsona Enduro S51/1 Gdyby nie to że był już dla mnie za mały i za słaby, pewnie bym dzisiaj nim śmigał

album_pic.php?pic_id=250

album_pic.php?pic_id=251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewage widac tylko w terenie, a w miescie lepszy jest Simek z racji tego, ze jest szybszy.

 

kwestia ustawienia ... ja moja DT na nowy sezon prawdopodobnie przerobie na super-moto :banghead: slicki :banghead:

A po za tym enduro musi miec przewage w terenie ... przeciez od tego jest...

Jak chcesz porownywc sima do miejskiego japonca - Honda MB/X ... albo RD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wdzięczna maszyna, tym bardziej że endurak :banghead: To nim robiłem pierwsze wyskoki na górkach, przejechałem nim 3000km i nigdy nie nawalił na trasie, a robiłem nieraz po 70km dziennie. Jednym słowem cud maszyna :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas on byl nigdys na allegro nie?

 

Tak zgadza się był na allegro ceny były różne, każdy chciał za 1200 :banghead: jeden się szarpnšł i proponował 1700. Ostateczne sprzedany w marcu 2003 za 2050 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe simsony s51 enduro to śmiech nie enduro :lol: :lol: :lol: Sory ale jest takie moje zdanie.

Jeśli simson enduro to tylko s53. Dla przykładu zapodaj zdjęcie simsona mojego kolegi

 

A nie porównujcie zaawansowanie techniczne japoni i simsona bo mbx ma silnik chłodzony ciecza, 6 biegów, dozownik oleju, tarczowy hamulec z przodu, w wersji 80cmm 9,6 KM i prędkość zależnie od egzemplarza między 80 a 100km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...