Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialbym się Was zapytać o opinie na temat tego fazerka Moja strona .

Chce go jechać oglądać w niedziele ale mam prawie 400km więc może mi coś doradzicie, bo nie chcę jechać jak będzie lipa. Z góry wielkie dzieki za info i mam nadzieje ze pomożecie mi wybrac a co za tym idzie dobrze doradzicie:)

 

Pozdro

dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 rzut oka wydaje sie bardzo zadbana. A jak wiemy w Angli 80% motocyklistów ze tak powiem "leje na swoje moto". Bywam czesto wiec widze. Wiekszosc moto stoji na dworze czy pada czy nie pada a tam niby kwasne deszcze czy cos? czytalem o tym ze by najmniej szybciej rdzewieją sprzety. Wypytales o wszytko sprzedającego?

-kiedy go przywiózł? (ile włascicieli mial za granicą?)

-przebieg KM, PAPIERY ? jak chodzi? takie podstawowe rzeczy :)

400Km jesli jest w takim stanie technicznym jak wizualnym to pewnie bedzie stał u Ciebie w garażu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 rzut oka wydaje sie bardzo zadbana. A jak wiemy w Angli 80% motocyklistów ze tak powiem "leje na swoje moto". Bywam czesto wiec widze. Wiekszosc moto stoji na dworze czy pada czy nie pada a tam niby kwasne deszcze czy cos? czytalem o tym ze by najmniej szybciej rdzewieją sprzety. Wypytales o wszytko sprzedającego?

-kiedy go przywiózł? (ile włascicieli mial za granicą?)

-przebieg KM, PAPIERY ? jak chodzi? takie podstawowe rzeczy :)

400Km jesli jest w takim stanie technicznym jak wizualnym to pewnie bedzie stał u Ciebie w garażu :buttrock:

 

Taa. Nie to że nie dbają ale poprostu nie mają gdzie chować moto. Nie ma garażu, strzeżonych parkingów, jednynie może stać w ogródku. A w UK motocykle są dobrze serwisowane, regularnie i prawidłowo bo w razie lipy warsztat bedzie miał jescze większą lipę z sądami i karami za robienie mianiany. W UK moto często rdzawe są bo czesto pada, dni deszczowe to 70% roku i daltego rdza.

 

PS. Uwazajcie na Suzę GS500 na allegro, bo sprzedalem swoją jakiemus polaczkowi i zabiera ja do PL na handel. A była smigana na kurierce, ponad 100kkm w rok, na tym samym olej 60kkm, kilka razy bita, cieknąca i krzywa, nie nadaje się do remontu nawet. pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 rzut oka wydaje sie bardzo zadbana. A jak wiemy w Angli 80% motocyklistów ze tak powiem "leje na swoje moto". Bywam czesto wiec widze. Wiekszosc moto stoji na dworze czy pada czy nie pada a tam niby kwasne deszcze czy cos? czytalem o tym ze by najmniej szybciej rdzewieją sprzety. Wypytales o wszytko sprzedającego?

 

 

EE chyba przesadzasz ja jestem praktycznie co 2 tyg w UK. Tygdnio dostaje 4 moto z UK. i Fakt ze trafiaja sie spzety podrdzewiale - sruby, hamulce itd... ale bardzo rzadko. Wszystko zalezy od wlasciciela.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś jasniej sie wypowie na temat tego fazera...??

 

Ale co tutaj dużo mówić? Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie. Jeśli, powtarzam JEŚLI deklarowany przebieg jest prawdziwy i tak jak sprzedający Ci powiedział, "po delikatnym ślizgu" to motocykl na lata. Prawdą jest, że dopiero na miejscu okaże się jaka jest prawda.

 

Jedynie co mi wizualnie nie pasuje, to jakby rysy z prawej strony na cylindrze.

 

Z doświadczenia "już" wiem, że nie opłaca się jechać ani po motocykl ani po samochód przez pół kraju... Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek;) I co teraz sądzicie o tym moto według zdjeć podanych w tym linku??

Jezeli Ci te zarysowania przeszkadzaja ,to moge Ci sprzedac Fazera 2001 bez rys i zarejestrowanegow Polsce za taka sama cene jak ten porysowany :banghead:

 

No i w wersji kontynentalnej, a nie z kierownica dla pasazera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...