Skocz do zawartości

II ZLOT ROCK&MOTOCYKLE Żary 13-15 czerwiec 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

kurde -nic tylko :banghead: cały rok czekałam na ten Zlot i przez to ,że robię własny w Rudzie Śląskiej -nie będę :banghead: ale sercem jestem z Wami i tym co nie byli a są z okolic Żar -gorąco polecam ( kurde chyba jako pierwsza w historii Zlotów -robie coś takiego ,że jako organizatorka Zlotu zapraszam w imieniu "konkurencyjnego" -ale wierzcie mi on są naprawdę wspaniali i naprawdę boleję nad tym ,że mój Zlot i ich się zbiegły :banghead: Nic -trza czekać na następny rok i prosić tylko Prezydenta "Orła Białego" aby miał litość i zorganizował następny w takim terminie aby znowu się nie zbiegły ;)

Jedźcie bo warto - nie zapomniane przeżycia - super rodzinna atmosfera i chociaż jest to ode mnie naprawdę daleko -to choćbym miała pokonać trzy razy trasę do nich -zrobię to -tylko właśnie oby w korzystnym dla mnie terminie ;)

spoko- odpuszczam wszystkim z Waszych okolic dla Was- i chociaż teraz już jest aż pięć Zlotów w tym samym terminie co nasze- to wierzę ,że starczy motomaniaków na te pięć Zlotów :wink:

Wielki szacun dla Was i wszystkich Organizatorów wszelakich Imprez - nie tylko motocyklowych :crossy:

no i motocyklowe pozdro dla wszystkich motomaniaków :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Żary w województwie Lubuskiem, koło Zielonej Góry.

 

Zapraszamy szczerze, doszło kilka atrakcji do planu zlotu, zespół Zdrowa Woda, profesjonalny pokaz fajerwerków i inne drobne atrakcje. A to wszystko dla Motocyklistów którzy zaszczycą nas swoją obecnością.

 

Poniżej dokładny plan zlotu:

 

Piątek

Rozpoczęcie zlotu

17.00-19.00 Koncert zespołów ŻDK- KING NOTHING, KABRAXIS, BEER THEATER

19.00 Oficjalne otwarcie

19.00-20.30 Koncert zespołu JAAD

20.30-21.00 Konkurs

23.00-01.00 Koncert zespołu FLORYDA

01.00-... Zabawa taneczna

Sobota

11.00-13.00 Konkursy

13.00-15.00 Parada motocyklowa po mieście Żary

15.00-17.00 Konkursy

17.00-19.00 Koncert zespołu GARNIZON 51

19.30-21.30 Koncert zespołu ZDROWA WODA

NAGRODY

21.30-23.30 Koncert zespołu REMOVAL MASCHINE

POKAZ ZIMYCH OGNI

23.30 EROTIC SHOW

24.00-... Koncert zespołu HOT CAFE9zabawa taneczna)

 

ZAPRASZAMY... impreza będzie przednia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...