Skocz do zawartości

Sieradz


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez pierwszą jazde mam już za sobą, wczoraj nakrecilem jakies pierwsze 50 km w tym sezonie, niewiele to może ale jak na luty to chyba ujdzie :P zimna tak czuć może nie bylo, choć w jakas dalsza trase w taka pogode to wybrac sie nie za bardzo mozna, no ale dopiero marzec idzie wiec wszystko przed nami :D a na drodze fakt, trzeba uwazac, duzo zalegającego piachu duzo nowych dziur miejscami mokro, a mało tego jeszcze na starej łysawej gumie jeźdze to w ogóle kosmos ;) ale na dniach bede wymieniał , pogoda mam nadzieje zrobi sie lepsza , bedzie coraz cieplej i w koncu mozna bedzie polatać konkretniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ze dwie maszyny w Sieradzu widzialem i po Łodzi juz tez zaczynaja wygladac pierwsze motocykle ;]

Niestety prognozy narazie mamy zimowe, wiec i tak motocykle bedzie trzeba jeszcze odstawic na którys tydzien ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed zimą zakupiłem yamahe xt 600 do remontu,wiec przez ten martwy okres miałem zajęcie.To po pierwsze,a po drugie jeszcze na mojego gsxr-a uważam nie pora.Tak więc uskuteczniam teraz off road.Okazało się,że jest to wspaniały kompromis bo w terenie nie zmarzniesz!!!,a i pojeździć idzie i to zajefajna frajda po tym pośniegowym błoćku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co na szybki asfalt zawcześnie,więc gdyby ktos chciał zapraszam do mnie nad jeziorsko na off road zajefajna zabawa i pojeździć u mnie jest gdzie.Zapraszam znam ten teren od można powiedzieć urodzenia i to od strony motocykla.kilkanascie kilometrów piaszczystego nabrzeża nad zbiornikiem(dopóki nie spietrzą wody)ogólnie czad!!!Powiem szczerze że endurakiem odnajduję prawdziwą frajdę bo na mojego gixa tak naprawdę to u nas nie ma dróg by go w pełni wykorzystać,a trzeba sie ograniczać bo dziura na dziurze i wąsko...każdy wie jak jest.Ale mimo wszystko nie oddam go za nic.. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ja też dziś troszkę pośmigałem. Nie mogłem się powstrzymać, jak zobaczyłem jaka jest pogoda.

Kluczyk możesz dorobić w "Bartku" z immobilizerem też. Gościu ma maszynkę i kopiuje kod ze starego kluczyka do nowego.

Kosztuje to parę zł. ale chyba warto mieć zapas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare zl za kluczyk z immobilizerem ?? ja zawsze przekonany byłem że to pare zl to jest któraś stówka :P jak byś w bartku dorabiał to daj cynk ile Cię skasowal za taki kluczyk bo też myslałem o tym żeby miec "zapas" pod ręką :) pozdro koledzy !

a pogoda fakt coraz lepsza, wekend sie zapowiada calkiem ciekawy a mnie akurat nie ma kurde, a tak korci żeby polatac, ale w sumie nie ma tego złego, wiosna się dopiero zaczyna więc mam nadzieje ze będzie już teraz tylko lepiej :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos chciał zapraszam do mnie nad jeziorsko na off road zajefajna zabawa i pojeździć u mnie jest gdzie

 

no podobno nad jeziorskiem są fajne tereny do offroadu ale dla mnie trochę za daleko chociaż może latem sie wyskoczy :D

 

W Łasku jest super miejscówka do latania za lotosem koło torów nawet zawody tam sie odbywają :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...