Skocz do zawartości

Sieradz


Rekomendowane odpowiedzi

Piknik Motocyklowy 17-18 maj 2008 r. (sobota/niedziela)

 

 

 

ZDUŃSKA WOLA (MOSiR "Relaks")

 

 

-znaczek

-2 posiłki 1 piwo

-pole namiotowe

-parada motocykli

-ognisko

-koncerty w sobotę

-projekcje filmów motocyklowych

-pokaz ratownictwa medycznego

-pokaz walk rycerskich

-konkursy sprawnościowe

-ścianka wspinaczkowa

-WJAZD 15zł/os.

 

Kontakt z organizatorami:

Diabeł: 513 290 206

Gosia: 792 878 009

Bart: 691 570 617

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam Kolegów Motocyklistów z Sieradza i okolic po 5 latach spędzonych we Wrocku wróciłem do Sieradza, na jak długo sie zobaczy, szukam obecnie kolegów z którymi można by pojeździć, jeżdżę yamaha xt600 (nie koniecznie w terenie), miłoby sie spotkać, pogadać i jakiś wypad czasami zorganizować, dawajcie znać na forum lub pod numerem gg 6108202. Czekam na odzew Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Kolegów Motocyklistów z Sieradza i okolic po 5 latach spędzonych we Wrocku wróciłem do Sieradza, na jak długo sie zobaczy, szukam obecnie kolegów z którymi można by pojeździć, jeżdżę yamaha xt600 (nie koniecznie w terenie), miłoby sie spotkać, pogadać i jakiś wypad czasami zorganizować, dawajcie znać na forum lub pod numerem gg 6108202. Czekam na odzew Pozdro

 

 

 

 

 

 

Witam serdecznie.

Może będę następny. Jeżdżę Drag starem 650. Szukam chętnych na wyjazd do Cęstochowy w Kwietniu.

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś mało osób się zgłasza... a jezdżąc po drogach w sieradzkim motocyklistów nie brakuje... w ostatnim roku przybyło ich bardzo dużo.

Do zobaczenia na drodze :)

 

 

No właśnie, cholernie mało, czyżby nie mieli dostępu do netu :icon_mrgreen: . Myślę że na wiosnę się pojawią. Do zobaczenia w trasie, lewa do góry :crossy: :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam to tak że i moje okolice.Mieszkam w Pęczniewie jak ktoś kojarzy(okolice zalewu Jeziorsko)widzę dość dużo bikerów w moich stronach a ja nie mam z kim tu polatać.Gdyby ktoś się tu wybierał to dawać znać chętnie się dołączę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eeee no co jest z tym sieradzowym wątkiem nie ma motofascynatów w naszym regionie czy nie chce się nikomu pisać?Chwalić się latacie już powoli czy nie?Ja liczyłem na niedziele a tu lipa mokro nieprzyjemnie może za tydzień?pisać pisać!!!pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...