Skocz do zawartości

Mycie motocykla


Alaan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do kolegów, mam enduraka którym pokonuje dolnośląskie bezdroża, ale czasami przydałoby sie go umyć, dlatego może ktoś z szanownych kolegów poleci jakąś tanią myjnie gdzie da sie umyć swój sprzęt z błota, kurzy itp. Czekam na inf. w postaci adresu i ceny(co jest wliczone) za jaką sie umyje. A jeszcze drugie pytanko, jak myjecie swoje sprzęty to tylko wodą z karchera czy wcześniej jeszcze pianą? Dziękie za inf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ul świeradowskiej jest auto myjnia i myją tam też motocykle cena ok 10-20 zl

ja swoje moto myje zazwyczaj sama gąbką i wodą z płynem. raz na jakiś czas gdy myje łańcuch, zmywam syf karcherem oczywiście na najniższym ciśnieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukałem i znalazłem, zamieszczam linki:

http://www.ehrle.pl/myjnie/myjnie_w_polsce.php

http://www.frazpc.pl/b/185394

pod tymi linkami podane są miejsca gdzie można umyć samochód sobie ale problemów nie będzie raczej z motocyklem bo to myjnie samoobsługowe a co ważne że czynne 24h, mam nadzieje że są czynne, którąś na dniach odwiedze i dam znac ile kosztuje, jak dla mnie to 3 minutki wystarczy, to i może za 3zł da sie umyć, ważne by najtaniej co by na wahe było więcej:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma,

zapraszam na Kleczkowską na myjnię koło stacji kontroli pojazdów,

moi kumple z ekipy otworzyli i myją autka, dla motocyklistów zawsze dobra atmosfera i tanio, dodatkowo namiary na warsztaty i oponki używane.

pozdro

FirEye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sie ma,

zapraszam na Kleczkowską na myjnię koło stacji kontroli pojazdów,

moi kumple z ekipy otworzyli i myją autka, dla motocyklistów zawsze dobra atmosfera i tanio, dodatkowo namiary na warsztaty i oponki używane.

pozdro

FirEye

 

Zgadzam się, klimat niesamowity i zawsze ktoś wpada na biku. sam tam sie myję. i nigdy nie czekam w kolejce. Kubson i Wiechu mają benzynę w żyłach i zawsze im sie micha cieszy na widok bikera :biggrin:

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

A ja wam powiem, że nie znalazłem lepszego sposobu na brudny motorek niż najzwyczajniejsza sucha szmatka:)

Owszem, trwa to trochę dłużej, ale za to się świeci i na pewno nie będzie zacieków:) spróbujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że nie znalazłem lepszego sposobu na brudny motorek niż najzwyczajniejsza sucha szmatka:)

Owszem, trwa to trochę dłużej, ale za to się świeci i na pewno nie będzie zacieków:) spróbujcie!

 

Ciekawa opcja, szczególnie przy myciu błota, owadów czy innego syfu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...