Skocz do zawartości

Buty enduro: Daytona czy Alpinestars?


Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo że dużo innych firm też robi dobre but. Ja jakoś wybrałem alpiny bo są sprawdzone i osoby które używają buty tej frmy polecały mi. I chciałem miec coś pewnego i bezpiecznego na nogach. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobiłeś bo to dobre buty,a;e ;udzie boją sie ryzyka i sprobowania czegoś nowego co może okazać się jeszcze lepsze a tak to są alpiny a reszta zostaje w cieniu bo każdy woli sprawdzone a ludzie nie chcą iść do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Liza nie zaluje kasy to powtarzam pytanie czemu nie Scotty Genius MX ludzie ?????? :bigrazz:

Chcialbym sam sprawdzic jak sie sprawuja w terenie, ale ta firma lipy nie produkuje, a wyzszej polki juz nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axo duzo fajniejsze i generalnie jak bym celowal w kierunku wlasnie takich butów, bo komfort tez ci sie nalezy i czucie w stopie.

No i sa ladne - bialy- jedyny sluszny kolor :biggrin:

ladna dziewczyna musi miec ladne buty tak ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox-y cieszą się dobrą opinią wsród użytkowników, sam się nad nimi zastanawiałem. No ale padł wybór na buty z gwiazdką :biggrin: Wybór należy do Ciebie. Najlepiej pogadaj z ludzmi co użytkują takie buciki, bo tak to z obrazka to ciężko coś powiedziec. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam, czy nie zainwestować w buty supermoto, skoro ten sezon mogę spędzić tylko i wyłącznie na szosie. A kiedy będę mogła w przyszłym roku wrócić w teren, kupię buty enduro. Zupełnie jednak nie orientuje się, czym się różnią buty supermoto od enduro.

 

Na przykład:

 

* SIDI Crossfire Supermoto

* SIDI Crossfire SRS

* SIDI Flex Force SRS

* AXO Supermoto

* O'Neal Supermoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że inwestowanie teraz w buty supermoto nie miało by głębszego sensu. Komfort noszenia jest podobny o ile nie identyczny do butów off-road-owych. Różnce między butami w teren a na supermoto to dokładnie sam nie wiem, ale chyba coś tam w przypadku tych Sidi Crossfire to była inna podeszfa, ale tego nie jestem w 100% pewien. według mnie na twoim miejscu odrazu bym kupił buty w teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam samo różnicy większej nie będzie... kup crossfire bo to bardzo dobre buciory,jezdzi w nich wielu zawodników nawet w mistrzostwach europy MX tak że to o czymś świadczy,jezdził w nich nawet Everst :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznic raczej nie ma, wiem tylko ze podeszwy w niektorych modelach byly inne, ale generalnie jest to ten sam produkt.

Idz najlepiej do jakiegos sklepu, przymierz, zobacz jak komfort w chodzeniu i zginaniu i waga oczywiscie i wtedy mozesz znalezc najtanszego sprzedawce.

Buty wbrew opinii tak szybko sie nie rozchodza jesli chodzi o sztywnosc a to doskwiera podczas jazdy, zmianie biegow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...