Skocz do zawartości

ATRAKCJE na weekend ....


Basia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda coraz lepsza , zaczyna się czas imprez plenerowych, jeżeli w waszej okolicy coś się dzieje piszcie. :biggrin:

 

na początek: Niedziela 11. 05 godz 12.00

 

Cytat:

Pilskie Stowarzyszenie Historyczno - Fortyfikacyjne "Przedmoście Piła" pragnie zaprosić wszystkich mieszkańców Piły i okolic na "2 Piknik Militarny", który odbędzie sie 11 maja (niedziela) na terenie przyszłego skansenu (koło oczyszczalni "Gwda") .Rozpoczynamy o 12 .Główna atrakcja pikniku będzie rekonstrukcja historyczna pt. "Maj 1945", oprócz rekonstrukcji organizatorzy przewidzieli wiele innych atrakcji:

- pojazdy wojskowe - historyczne i współczesne

- grupy rekonstrukcji historycznych

- grupy ASG

- grupa motocyklowa "Sokół"

- wystawa modelarska i kolekcjonerska

- mały poszukiwacz

- UKS Tarcza

- mała gastronomia (grochówka + grill+ piwo)

- i inne

 

Zapraszamy wszystkich !!!!!

 

Zarząd Stowarzyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mistrzostwa Polski w motocross (oborniki wlkp) ;) Ja jade moto, bywam tam czesto jest co oglądac, fajne maszyny i super tor który organizatorzy cały czas modyfikują na potrzeby zawodników.

Od 9 d 13 park maszyn i trening

od 13 godzinie start glówny

Mysle ze potrafwa to do około 16

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pozwole wykorzystac temat, bo po co zakladac nowy. Przypominam zapominalskim o nadchodzacym bajzlu w Poznaniu, z racji pogody pewnie na hali, ale zawsze warto sie wybrac. 6 grudnia stadion AZS , Poznań.

Edytowane przez Przemek PbS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jezu ale ten bazar to hu*nia. Niedość ze kasują 10 zł, nie wiem za co to jeszcze nic tam nie ma. A z louisa to ja sobie w necie moge wszystko z całego katalogu kupić. Opon zadnych, czesci mało. Chyba już wiecej do tych dziadów nie pojade cos mi sie wydaje ze bedzie trzeba odwiedzić Łódź albo Wrocław.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Artur myśle ze troche wiecej bedzie i to duzo wiecej. Bo z ze słuchu wiem ze bazar w Poznaniu to mały bazar. W kazdym razie nie przekonasz sie jak nie pojedziesz, wiec myśle ze na wiosne wybiore sie właśnie tam, choćby zeby miec porównanie. Nie wiem też co za durny pomysł z tymi opłatami, 5 zł to jeszcze moze bym zapłacił ale 10 zł to juz przegięcie, jeszcze dodatkowo gdy nic tam nie ma. Kase to oni mają od wystawców, ale wiadomo że to za mało i jeszcze trzeba ludzi okradać. Jak sie na targowisko idzie to też się płaci za wstęp ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grzegorz. Bylem na bazarze w Poznaniu wlasnie na tym jesiennym i moim zdaniem tragedia. W Lousie - ciuchow multum fajne promocje itp itd, ale z innych rzeczy tez (akcesoria itp itd) tez rewelacji nie ma - a z oplatami masz racje. Idziesz na gielde poogladac auta nic nie placisz , ogladasz cos w sklepie tez nie placisz, ani w komisie.A tutaj niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...