Skocz do zawartości

130 koni nie żyje


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde Ci wspolczuje, ale i pamietaj, ze miales ogromnego farta, ze przezyles. Mozna powiedziec dostales druga szanse. Poniekad Cie rozumiem, bo sam mialem dwie dosc grozne kontuzje(gram w noge) i nie wiedzialem czy wrocic do sportu i tak jak w Twoim wypadku mama tez sie bala. Tak samo Ty teraz pewnie wrocisz czego Ci zycze (jesli tylko chcesz) do tego co lubisz.

Zycze powodzenia w sadzie(bo nie wieze ze odpuscisz temu baranowi, przez takich jak on jeszce inni moga ucierpiec, pomysl tez o tym) w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępowanie sądowe jest pełne "pułapek", których zwykły obywatel nie jest świadomy.

Zgadza się. Samemu łatwo się wsadzić na minę popełniajc jakiś banalny błąd formalny.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pod moim zakladem pracy byl podobny wypadek , tylko tu baba wyjezdzala z parkingu i wymusila na duzym skuterku , ponoc silnik wylecial....

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sedzia zespol sedziowski zapoznaja sie z dokumentacja, sprawdzaja z przepisami ( kodex'em ) i na jej podstawie dochodza do wnioskow oraz formalnie odczytuja wyrok. Dk ktorego notabene mozesz sie odwolac.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedzia zespol sedziowski zapoznaja sie z dokumentacja, sprawdzaja z przepisami ( kodex'em ) i na jej podstawie dochodza do wnioskow oraz formalnie odczytuja wyrok. Dk ktorego notabene mozesz sie odwolac.

 

:P

 

Dokumentacja jaką wystawiła policja to tylko ten protokół z miejsca zdarzenia na ktorym pokazane sa uszkodzenia pojazdow, winni i poszkodowani itp itd.

 

Ja wraz z wnioskiem wyslalem rysunek sytuacjyjny, fotki drogi i narysowane w paincie pojazdy, zdjecia przedstawiajace uszkodzenia obu pojazdow.

 

Czyli sad na podstawie tych dokmuentow bedzie orzekal kto jest winny? Cos mi to czarno wyglada

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podales opis tego wypadku ? Odczekaj co podal winowajca, mogl poprzez jedno slowo ktore, ze tak powiem mu sie wymknelo sam sobie przesadzic sprawe. To co napisala Policja nie jest prawodajne.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podales opis tego wypadku ? Odczekaj co podal winowajca, mogl poprzez jedno slowo ktore, ze tak powiem mu sie wymknelo sam sobie przesadzic sprawe. To co napisala Policja nie jest prawodajne.

 

:P

 

Podałem dokladny opis wypadku z mojego punktu widzenia i tlumaczenie dlaczego zjechalem na lewy pas, wszystko opisalem kilka postow wyzej (skopiowana tresc wniosku). Z tego co wiem to do pana z Polówki nie przyszlo zadne pismo z sądu.

 

Zapomnialem dodac ze w przyszlym tygodniu wyjezdzam Firebladem na ulice po miesiecznej rehabilitacji :icon_exclaim: Bak bedzie troszke pogiety... ale bedzie

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem dokladny opis wypadku z mojego punktu widzenia i tlumaczenie dlaczego zjechalem na lewy pas, wszystko opisalem kilka postow wyzej (skopiowana tresc wniosku). Z tego co wiem to do pana z Polówki nie przyszlo zadne pismo z sądu.

 

Zapomnialem dodac ze w przyszlym tygodniu wyjezdzam Firebladem na ulice po miesiecznej rehabilitacji :) Bak bedzie troszke pogiety... ale bedzie

 

To nie przejmuj sie nie bedzie tak zle jak Ci sie wydaje.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, po kilku tygodniach oczekiwania na money money i pozniej 3 dni spedzone w garażu bez jedzenia i picia poskutkowało tym, że z mojego kozła sklepałem coś takiego

 

http://img112.imageshack.us/my.php?image=cbrdc0.jpg

 

http://img147.imageshack.us/my.php?image=cbr1qx8.jpg

 

 

Zdjęcia zrobione przed chwilą dlatego tak ciemno :icon_mrgreen:

 

Jeszcze jest przy nim trochę kosmetyki, ale to się zrobi z czasem jak pieniążki przybędą :wink:

 

Co najważniejsze jedzie prosto i daje radosci tyle co przed wypadkiem... a nawet więcej :notworthy: ale jeżdżąc mam małe lęki, ale to dobrze. Już nie czuję się tak pewnie za kierownicą jak wcześniej. Taki crash dużo mnie nauczył.

 

 

 

To tyle jak na razie i dziękuje wszystkim za wsparcie :icon_eek:

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...