Skocz do zawartości

Suzuki GSX-R 750 K5, biało/niebieski, 3/4 Maj 08, Siemianowice Śląskie


danielos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, przeklejam info ze śląskiego forum.

 

 

Motocykl Suzuki GSX-R 750 K5

malowanie biało-niebieskie

 

FOTO1

FOTO2

FOTO3

nr rej. SI 0952

 

nr. VIN JS1B311100100048

 

zamiast siedzenia pasażera biała nakładka

wydech Yoshimura TRS Titanium TriOval (założony może być fabryczny bo też go ukradli)

błotnik pęknięty z prawej strony na dole przy mocowaniu

 

 

Kask X-Lite 701 (tegoroczny model więc nie ma ich jeszcze zbyt wiele) Hazard Flat Black

Gdyby ktoś trafił go na allegro albo widział kogoś kto w takim jeździ to już będzie coś.

FOTO4

FOTO5

 

Jeśli ktoś coś widział to proszę o JAKIEKOLWIEK informacje i wskazówki!

 

 

Proszę pisać na PW lub dzwonić pod numer 696463285

 

 

Mam informacje że tej samej nocy zginęły 2 sprzęty w Chorzowie i Piekarach + dwie puszki w Siemcach.

 

 

 

Za wszelką pomoc z góry dzięki!

 

andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to, że coś należy zrobić gdy stwierdzisz kradzież? Wiadomo że pierwsze godziny/dni są najważniejsze żeby zareagować , przecież samo zgłoszenie tego na policje nic nie da więc trzeba sie tym zając samemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to, że coś należy zrobić gdy stwierdzisz kradzież? Wiadomo że pierwsze godziny/dni są najważniejsze żeby zareagować , przecież samo zgłoszenie tego na policje nic nie da więc trzeba sie tym zając samemu...

 

No i w jaki sposób zajmiesz się tym sam? Jak ukradli motocykl to na pewno stoi gdzieś w garażu więc czego szukać? Przecież nikt nie wsiądzie na sprzęta ukradzionego poprzedniej nocy - no chyba, że jakiś biedak umysłowy :D

 

Wydaje mi się, że jak ukradną to jesteś bezsilny bo przecież nie będziesz przeczesywał garaży... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...