Skocz do zawartości

terminy na egzamin kat A


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lefthandy

Tak jak napisałem na kiedy są terminy egzaminu praktycznego na odlewniczej:)

W pon. mam teorie :)

O kurcze, tego to akurat nie wiem. Ale nie muszą wcale być długie bo ludzie masowo zabierają z tamtąd papiery i przenoszą się zdawać do jakichś mieścin. Tłok robią zdający na B.

 

Generalnie uważam, że system jest chory. Gdyby ilość szkół była ograniczona to najwyżej czekało by się trochę na miejsce na kursie. Ale przepustowość byłaby bardziej pod kontrolą i krótsze terminy od zakończenia kursu do egzaminów co jest dla zdającego znacznie korzystniejsze. Niż jak czeka miesiącami od skończenia kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, tego to akurat nie wiem. Ale nie muszą wcale być długie bo ludzie masowo zabierają z tamtąd papiery i przenoszą się zdawać do jakichś mieścin. Tłok robią zdający na B.

 

Generalnie uważam, że system jest chory. Gdyby ilość szkół była ograniczona to najwyżej czekało by się trochę na miejsce na kursie. Ale przepustowość byłaby bardziej pod kontrolą i krótsze terminy od zakończenia kursu do egzaminów co jest dla zdającego znacznie korzystniejsze. Niż jak czeka miesiącami od skończenia kursu.

 

praktyka na odlewniczej to ok 30 -40 dni kat A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

praktyka na odlewniczej to ok 30 -40 dni kat A

Czyli trochę się wydłużyło. Ja czekałem równo 30 dni od teorii do praktyki.

 

 

juz mam wszystko za sobą , calosc (kurs+teoria+praktyka) trwala prawie rowno 3 mc, i tylko dzieki rozbiciu na osobne terminy praktyki i teorii udalo sie tak szybko, teraz juz tylko czekac na odbior PJ.

 

No to gratuliren. Najlepsze w tym wszystkim jest dla mnie to, że nie będę już musiał więcej łazić tam do tego WORDa.

 

Ile teraz masz czekać na papier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...