Skocz do zawartości

Starość nie radość ale kiedyś zacząć trzeba


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd to może albo i nie bo przecież każda pora jest odpowiednia na to by....... kupić moto z manualną skrzynią biegów( do tej pory automatiki) i zacząć karierę na małej Aprilli Classic - namiastce choppera :crossy:

A żeby tej radości było jeszcze więcej to i nauka na kategorię A już rozpoczęta.Zajęcia teoretyczne zaliczone ,teraz wewnętrzny egzamin z teorii i na plac manewrowy marsz :crossy:

W tzw międzyczasie zdobywam umiejętności kierowcy jednośladu.Pierwsza lekcja u prywatnego,osobistego instruktora wypadła całkiem,całkiem albowiem ja się nie wywaliłam,czaje " z czym to się je" i co najważniejsze

INSTRUKTOR ---KAWA z FM przeżył :D Poganiał trochę za mną,potłumaczył jak chłop krowie na miedzy

co i jak ale Żyje :cool: Nie został przeze mnie potrącony, ani nic z tych rzeczy.Kolejne lekcje niebawem.Oby szły dobrze.A potem nauka jazdy na kursie pod okiem młodego ale ciętego i wymagającego instruktora.

Jak będzie ok to potem egzamin w WORD.

CDN...............

POZDRAWIAM ---- Joaśka :cool: :crossy:

 

PEES Kursanci z FM - łączcie się ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratulacje... Manual to jest to... Mnie automatyczna skrzynia znudziła po nie całym roku. Chodź męczyłem sie z nimi jakies 3lata.

Jesli pierwsze moto to moze Cbr 125? Czy tak jak kolega pisał wyzej nsr.. W sumie wole Cbr ale są gusta i guściki.

Jezeli uwazasz ze 37 lat to starość to ja chyba jestem nie mowlak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...