Skocz do zawartości

Zlot Goldwingów - był i nikt nie wiedział....


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://swieradow-zdroj.com.pl/content/view/236/50/

http://www.gwc.pl/Pl/GWC_zaproszenie_00.htm

 

No było takie coś i nikt nic nie wiedział.... Oj panowie Goldwingowcy słabo się promujecie... A może chodzi o to co HD? "Sami swoi" a inni to już nie?

 

Szkoda że tak po cichu.... a mam do Świeradowa 20km.... Szkoda.... Założę się że bardzo niewielu motocyklistów o tym wiedziało.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sam przytoczyłeś linki gdzie informacje na temat zlotu były zawarte.

Sam jeżdżę goldasem 1200, ale "śmigam" z choperami, plastikami i innymi wynalazkami na dwóch kołach. W Świeradowie też nie byłem, chociaż mam niecałe 160 km.

Szczerze - nie żałuję i nie rozpaczam z tego względu. Weekend spędziłem ze znajomymi nakręcając następne mile na liczniku.

Co do elitarności oraz alieności grup Goldwing'owych to jest to chyba raczej mit. Kilka razy mieliśmy spotkania w trasie (my grupa mieszana) z Goldasami. Było OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przytoczyłeś linki gdzie informacje na temat zlotu były zawarte.

No, bo dopiero dziś to w lokalnej prasie wynalazłem...

Szczerze - nie żałuję i nie rozpaczam z tego względu. Weekend spędziłem ze znajomymi nakręcając następne mile na liczniku.

Ja kręciłem kilometry i też nie żałuję, ale jak już kręciłem to mogłem przez Świeradów..... stąd żal...

Witam!

Co do elitarności oraz alieności grup Goldwing'owych to jest to chyba raczej mit. Kilka razy mieliśmy spotkania w trasie (my grupa mieszana) z Goldasami. Było OK!

I ja nie twierdzę że jest inaczej! Tylko taka wątpliwość we mnie powstała... Czyli co, nikt z największego forum w Polsce nie należy do GLWCPL? Przecież można było posta zapodać.....

 

W sumie chyba fajniej jest jak więcej motorków jest (na zdjęciach widziałem tam inne moto niż GW też....) ale jak "środowisko" nie wie, to jak mamy się zjechać?

 

Tak tylko sobie piszę.... bo żal że nie było więcej informacji...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...