Skocz do zawartości

Nowe auto do nauki jazdy


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytaj pierwszy post bo jak narazie to strzelasz

 

Podawajcie tylko jeden z przezemnie wymienionych. w wypadku podania wiecej niz jeden glos traci prawo do glosowania.

 

;)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że na codzień jeżdże japońckim autem i ogolnie takie preferuje to wziął bym Audi A3 2.0 w dieslu.Wydaje mi się że to marka budząca w niemcowni zaufanie podobnie jak bmw przy czym zapewne bmw jest droższe więc będzie Audi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitomen moga byc najlepsze na swiecie ale nie sa wymienione na liscie i nie wchodza w gre.

 

:D

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW serri 1 bym wybrał ale jest awaryjne i drogie w utrzymaniu(jak każda bejca)za to audik jes już tańszy w utrzymaniu i ładny.A jakie roczniki tych aut?ja bym wybrał audika lub bejce reszta to syfy

 

ja bym wybral jakiegos francuza , robia doskonale silniki .

 

jak będziesz sam sę to auto naprawiał to niebierz francuzów bo pod maską trudno rękę zmieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisac napisales ale przeczytaj najpierw posta o co w ogole chodzi, z dwoma glosami nigdzie nie zajesziesz.

 

:lalag:

 

jak będziesz sam sę to auto naprawiał to niebierz francuzów bo pod maską trudno rękę zmieścić

 

Jakbym mial sam naprawiac, nie bralbym nowego a jak bierzesz nowe to nie musisz go samemu naprawiac :notworthy:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pozno jeszcze nie jest do 21.06. 08 na pewno nie oglosze wyniku. Ten bedzie ogloszony jak wplace zadatek. Wtedy bedzie pozamiatane i nie bede mogl juz ani sie wywinac ani zmienic decyzji.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze mimo tylu osob ktore przeczytalo temat jakos malo kwapi sie do oddania glosu. czyzby byli tu sami abstynenci ?

 

W Poniedzialek 23.06. podpisuje umowe, sporzadzam liste osub ktore prawidlowo wytypowaly marke nowego auta. Losowanie upominku nastapi jezeli nie we wtorek to pod koniec tygodnia, chcialbym aby bylo w osobie towerzyszacego forumowicza, aby nikt nie zarzucil mi pozniej jakiegos kumaterstwa.

 

pozdrawiam i zapraszam do dalszej zabawy.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi to vw :/ a volvo to nie volvo (powtarzam opinie ludu ze sverige) tylko jakis szit robiony w Belgii. Najlepiej kupic coś "ekonomicznego" z usalandii, te smal blocki :icon_mrgreen: pala mało i żyją długo. A tak serio, ja bym kupil opla, proste to jak drut, łatwo zrobić i tanie.

 

PS. Jeszcze wyrażę swoja opinie, do dupy z globalizacją! nic nie daje szarakom. volvo to ford, saab to opel itp itd. samochody wytrzymują teraz góra 5 lat, a kosztują tyle ze lepiej nie mówić. A jeszcze piep... że ludzie za dużo zarabiają...

Edytowane przez Sadriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...