Skocz do zawartości

Fantic RC 80 Caballero


Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

kolega ma okazje zamienić skutera na ten właśnie motor,tylko,że jest to zupełnie nieznany sprzęt. Jaki to ma silnik,jak z częściami do tego? Może jakieś linki do sklepów/dealera,gdzie można zamówic do niego części? Zawiech wygląda na solidny,a jak z awaryjnością tego sprzętu? Może ktoś miał i może coś o nim powiedzieć. Byłbym wdzięczny za wszelkie info :icon_twisted:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem że kolega ma, caballeroo 80 ccm. Sprzęt trochę przeżył wypadów i jak narazie jak zegarek chodzi :banghead: Wiem że otworzył się na terenie polski dealer do fantica bo włosi wznowili produkcję.

Co do tłoków to chyba od dt pasuje jak się zmieni okna wydechowe. Wejdź na stronke motor techa tam jest opis.

Jeśli chcesz namiary na dealera fantica to napisz poszukam :crossy:

A co do motoru to rocznik 1994 ale sprzęt jak na ten rok i pojemność jest super! Lekki zrywny, mocny prawie jak prawdziwa crossówa :crossy:

Ja bym brał jeśli naprawdę okazja, a jak nie to jakąś poczciwą Dt'kę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

siema

 

kolega ma okazje zamienić skutera na ten właśnie motor,tylko,że jest to zupełnie nieznany sprzęt. Jaki to ma silnik,jak z częściami do tego? Może jakieś linki do sklepów/dealera,gdzie można zamówic do niego części? Zawiech wygląda na solidny,a jak z awaryjnością tego sprzętu? Może ktoś miał i może coś o nim powiedzieć. Byłbym wdzięczny za wszelkie info :wink:

 

Pozdro

 

mam pytanie gdzie szukac czesci do tego modelu fantica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...